nasim.adeli

وصل شدن به منو ها

6 پست در این موضوع

سلام من نمیتونم به جز منو خانه بقیه منوهایم را ببینم. گزینه mod-rewrite رو روی حالت بلی گذاشتم بعد htaccess.txt را هم پسوند txt آن را برداشتم خواستم ابتداش علامت دات بذارم که قبول نکرد به جای دات # گذاشتم حالا که روی گزینه منو های دیگه کلیک میکنم خطا میگیره که این صفحه رو پیدا نمیکنه، mod-rewrite غیر فعال کردم htaccess رو هم کلا پاک کردم ولی درست نشد! چه جوری درست میشه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

همان طور که مدیر سایت فرمودند روی لوکال نمیتونید mod_rewrite فعال کنید ... حتما باید بر روی هاست باشه

و این درصورتی است که سرور شما داری این قابلیت باشه و یا اینکه نیازمند به تنظیمات خاص از طرف سرور

خیلی ممنون

ولی من سایتم الان رو هاست هست ولی نمیتونم به اول htaccess دات اضافه کنم چون هاستم ویندوزی و دچار تشابه اسمی تو فایلام میشم

لطفا راهنمایی کنید

با تشکر

mod-rewrite را روی خیر قرار دهید و از یک بسته ی جوملا فایل htaccess.txt را جایگذین کنید و برای sef در IIS این مطلب را بخونید. و بعد برای فعال کردن sef برای جوملاتون این مطلب را بخونید.

http://docs.joomla.org/SEF_URLs_on_IIS

با سلام و عرض تبریک جهت پیوستن به گروه جوملافروم.

ابتدا فایل htaccess.txt ای که الان داخل هاستتون هست رو پاک کنید.

فایل پیوست شده رو داخل روت آپلود کنید و بعد اکسترکت کنید.(چیزی رو تغییر ندید فایل ویرایش شده هست)

حالا به تنظیمات سایت بیاید و در تنظیمات سئو ، تمامی موارد رو بروی "بله" قرار بدید.

دیگه مشکلی نخواهید داشت.

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری