niloofar_taieban

کپی اطلاعات

19 پست در این موضوع

سلام

دوستان من یک فروشگاه ساز با جوملا2.5 و ویرچومارت زدم می خوام از یک سایتی محصولات رو تو سایت خودم کپی کنم.آبا پلاگین و یا ماژولی هست که من بتونم این کار رو کنم و مجبور نباشم یکی یکی محصولات رو از سایت نمونه کپی کنم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اگراونم از ویرچومارت استفاده کنه از طریق کپی جداول دیتابیس امکان پذیر هست

اگراونم از ویرچومارت استفاده کنه از طریق کپی جداول دیتابیس امکان پذیر هست

اونم ویرچومارت هست ولی سایتش مال ما نیست

من می خوام یک فایل اکسل از ورودی ها درست کنم و بعد با کمک یک افزونه بتونم رکوردهای فایل اکسل رو در ویرچومارت موارد کنم

به نظر میاد منظور شما اینه که شما به بانک سایت دیگه دسترسی ندارید و می خواید محصولات را در قالب یک فایل اکسل درست کنید و بعد در بانک خودتون ایمپورت کنید

همینطوره ؟

به نظر میاد منظور شما اینه که شما به بانک سایت دیگه دسترسی ندارید و می خواید محصولات را در قالب یک فایل اکسل درست کنید و بعد در بانک خودتون ایمپورت کنید

همینطوره ؟

بله دقیقا.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

خوب اگه توانایی ایجاد فایل اکسل رو دارید، فایلتون رو با پسوند csv ایجاد کنید و بعدش از طریق همون import داخل phpmyadmin اقدام کنید .

البته تمام اینها به شرطیه که شما با ساختار بانک افزونه مورد نظر آشنایی داشته باشید .

این راه حل دم دستیشه

حالا بعید میدونم افزونه ای باشه که بتونه برای شما این کار رو بکنه ولی من الان یه بررسی می کنم.

افزونه تجاری زیر می تونه به شما کمک کنه از یک قالب xml شما محصولات رو وارد فروشگاهتون کنید :

Product Import for VirtueMart - Joomla! Extension Directory

در آدرس زیر هم به شما آموزش میده چطور این کار رو انجام بدید البته با یک افزونه رایگان

خیلی هم خوب توضیح داده

شما ابتدا یک فایل خروجی از فروشگاه خودتون میگیرید و از اون بعنوان یک نمونه استفاده می کنید . محصولات رو بهش اضافه می کنید و بعد عملیات ایمپورت :

How to Import Products to Virtuemart Using CSV Import Improved

موفق باشید

افزونه تجاری زیر می تونه به شما کمک کنه از یک قالب xml شما محصولات رو وارد فروشگاهتون کنید :

Product Import for VirtueMart - Joomla! Extension Directory

در آدرس زیر هم به شما آموزش میده چطور این کار رو انجام بدید البته با یک افزونه رایگان

خیلی هم خوب توضیح داده

شما ابتدا یک فایل خروجی از فروشگاه خودتون میگیرید و از اون بعنوان یک نمونه استفاده می کنید . محصولات رو بهش اضافه می کنید و بعد عملیات ایمپورت :

How to Import Products to Virtuemart Using CSV Import Improved

موفق باشید

ممنون.این دقیقا همون چیزیه که دنبالش می گشتم .ولی این افزونه پولیه :(

لینک دوم بنظر میاد نسخه رایگان هم داره

Downloads

این به کارتون نیومد ؟

این لینک دانلود لینک دانلود لینک دانلود اون افزونه دومی که معرفی کردید نیست :(

چرا خانم

همونه

من الانم دوباره دانلود کردم

الان اینجا هم آپلود می کنم

اینم ایمپورت می گیره ولی اون نیست.از مراحلی که تو صفحه راهنماییش گفته متوجه شدم. با اینی که شما زحمت کشیدین لینک دانلود دادین ایمپورت گرفتم ولی نمی دونم کجا ذخیره میکنه

دوستان کسی می تونه راهنمایی کنه چطور میشه با استفاده از این کامپوننتی که دوستمون معرفی کرده ایمپورت و اکسپورت کرفت.اخرش که دکمه پروسس رو میزنم پیغام خطا میده .

لطفا راهنمایی کنید

دوستان بالاخره اکسپورت گرفتم و یک فایل متنی بهم میده ولی همونو نمی تونم روش ایمپورت کنم و از تنظیمات ایمپورتم ایراد میگیره.لطفا راهنمایی کنید

الان مشکل دیگه ای که هست اینه که خواستم از محصولات اکسپورت بگیرم ولی به شکلی که تو عکس ضمیمه درمیاد .کلمات رو نشون نمیده فقط کد و قیمیت که عدد هستند درج میشه.از قسمت تنظیمات هم عکس گرفتم و ضمیمه کردم

لطفا یکی به من کمک کنه.من 3 روز سر این گیر کردم. این اقای سون خوب جواب میداد که اخراج شد :(

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری