مسعود

مشکل تاریخ در جوملا 3

6 پست در این موضوع

سلام

وقتی مطلبی در جوملا ایجاد می کنم تاریخ ایجاد وتاریخ انتشار به درستی قید میشه.

ولی وقتی دوباره همون مطلب رو ویرایش و ذخیره می کنم ، تاریخ ایجاد و انشار به 1000 سال پیش بر می گرده و 4 قسمتی میشه !!! یعنی بجر روز و ماه و سال ، یه عدد دیگه هم به تاریخ اضافه میشه.

[ATTACH=CONFIG]8598[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]8599[/ATTACH]

این مشکل هم تو لوکال هست و هم روی هاست. چطور می تونم درستش کنم ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

اگر از نسخه نهایی یعنی 3.4.1 استفاده نمیکنید به نسخه نهایی آپدیت کنید و مجدد تست کنید

داخل انجمن هم یه تاپیک یه فایل برای اصلاح تاریخش قرار داده شده بود انجمن رو جستجو کنید البته با همون نسخه نهایی باید حل بشه

توی هاست ، جوملای آخرین نسخه یعنی 3.4.1 هست.

اون راه حل هم پیدا کردم ولی جواب که نداد هیچ ، یه مشکل دیگه هم اضافه کرد. شانس آوردم رو لوکال تست کردم.

نسخه 3.3 روی لوکال این مشکل رو داره ولی نسخه 3.4.1 روی لوکال درست کار می کنه. نمی دونم چرا روی هاست درست کار نمی کنه

پیرو پست قبلی ، آیا امکان تعویض محتویات هاست با محتویات لوکال وجود داره ؟ یعنی میشه فایل ها و پوشه ها رو به طورت دستی از لوکال وارد هاست کرد ؟

چون نسخه 3.4 روی لوکال درست کار می کنه. ولی نسخه 3.3 که به 3.4 بروز رسانی شده روی هاست درست کار نمی کنه

تا اینجا که هیچ کدوم از اساتید جواب ندادن

پیرو پست قبلی ، کل فایل های جوملا 3.3 رو با نسخه 3.4 جایگزین کردم ( البته به جز فایل configuration.php )

ولی همچنان مشکل تاریخ باقی هست.

ممکنه مشکل از دیتابیس باشه ؟

تا اینجا که هیچ کدوم از اساتید جواب ندادن

پیرو پست قبلی ، کل فایل های جوملا 3.3 رو با نسخه 3.4 جایگزین کردم ( البته به جز فایل configuration.php )

ولی همچنان مشکل تاریخ باقی هست.

ممکنه مشکل از دیتابیس باشه ؟

مشکل با جایگزینی فایل های جوملا 3.4 به جای نسخه 3.3 حل شد ولی چون تو history مرورگر ذخیره شده بود فکرکردم درست نشده.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری