astanedoost

ارور Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated i

6 پست در این موضوع

سلام وقت بخیر

بسته نصبی جوملا 3.2 رو روی زمپ میخوام نصب کنم منتها در اولین صفحه نصب اون بالا ارور زیر رو میده و سایر مراحل نصب رو هم نمیشه طی کرد:

Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in G:\site\htdocs\horse2\libraries\joomla\string\string.php on line 27

Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.input_encoding is deprecated in G:\site\htdocs\horse2\libraries\joomla\string\string.php on line 28

Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.output_encoding is deprecated in G:\site\htdocs\horse2\libraries\joomla\string\string.php on line 29

بسته نصبی ابتدا رو زمپ نصب شد و سپس ازش بسته نصبی جدید تهیه کردم و روی هاست هم بالا آوردمش منتها همین بسته جدید روی لوکال نصب نمیشه.

زمپ من ورژن 3.2.1 هست.

در صورتی که پیشنهاد شما استفاده از ورژن بالاتر زمپ بود ممنون میشم راهنمای کنید اطلاعات روی زمپ موجود برای سایر سایت ها رو چه کنم.

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

فایل string.php را از مسیر libraries\joomla\string پیداکرده و با notepad باز کنید و قسمت های سبز رنگ را به کدتون اضافه و ذخیره کنید.

کدهای نارنجی رنگ در فایل string.php قرار دارد و نیاز به اضافه کردن نیست.

if (function_exists('iconv') && PHP_VERSION_ID < 50600)

{

iconv_set_encoding("internal_encoding", "UTF-8");

iconv_set_encoding("input_encoding", "UTF-8");

iconv_set_encoding("output_encoding", "UTF-8");

}

}

elseif (PHP_VERSION_ID >= 50600)

{

ini_set('default_charset', 'UTF-8');

}

ویرایش شده در توسط reza jafari

ممنون دوست عزیز؛

طبق دستور شما مشکل در اون مرحله حل شد منتها در مرحله آخر ، مراحل نصب به کندی پیش میره و فعلا از روی مرحله نصب اطلاعات نمونه جلو تر نرفته و ظاهرا قصد هم نداره بره.

سوال دیگه ای که خدمتتون داشتم اینکه این مشکل مربوط به لوکال میشه یا بسته نصبی؟ چون برام مهمه بسته نصبی ایرادی نداشته باشه.

این مشکل فقط مربوط به لوکال هاست چون برخی توابع در بسته های نصبی جوملا در لوکال کار نمیکنند،برای مشکل دوم که گفتین اطلاعات نمونه نصب نمیشه بدون اون تست کنید سپس میتونید بصورت دستی ایمپورت کنید.

ممنون؛ بدون نصب اطلاعات بسته رو نصب کردم، حالا چی رو کجا ایمپورت کنم؟ تشکر

ممنون؛ بدون نصب اطلاعات بسته رو نصب کردم، حالا چی رو کجا ایمپورت کنم؟ تشکر

برای ایمپورت کردن اطلاعات نمونه ابتدا برین ببینید تو فایل configuration.php و مقدار perfix رو ببینید چی زده برای مثال زده tik10_ حالا باید این مسیر رو برین installation\sql\mysql بعد فایل sample_data.sql رو با

Notepad++ بازکنید و در اونجا مقدار #__ رو به این صورت Replace کنید tik10_ بعدش ذخیره کنید ( توجه کنید باید تمام گزینه هایی که بصورت #__ هستن به tik10_ تبدیل بشن) حالا باید وارد phpmyadmin لوکال هاستتون بشین

و در اونجا دیتابیس خودتون رو انتخاب کرده و روی import کلیک کرده سپس در قسمت Browse فایلی که ویرایش کردین رو انتخاب کنید و ایمپورت کنید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری