karimnezhad

بالا نیامدن و خطای سایت بعد از انتقال از لوکال به هاست

18 پست در این موضوع

سلام خدمت اساتید.

من سایت رو از رو لوکال به هاست انتقال میدم ولی این خطارو میده:

Fatal error: Uncaught exception 'RuntimeException' with message 'Library path /home/u814121165/public_html/libraries/joomla cannot be found.' in /home/u814121165/public_html/libraries/loader.php:251

Stack trace: #0 /home/u814121165/public_html/libraries/loader.php(279): JLoader::registerPrefix('J', '/home/u81412116...')

#1 /home/u814121165/public_html/libraries/import.php(51): JLoader::setup()

#2 /home/u814121165/public_html/includes/framework.php(39): require_once('/home/u81412116...')

#3 /home/u814121165/public_html/index.php(21): require_once('/home/u81412116...')

#4 {main} thrown in /home/u814121165/public_html/libraries/loader.php on line 251

فایل کانفیک فک نمیکنم مشکلی داشته باشه.

از Akeeba backup هم استفاده کردم پکیج نصب ساختم بازم همینطوریه!

روی لوکال همون پکیجو نصب میکنم بدون مشکل

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اساتسد گرامی هیچکسی نظری نداره؟تا حالا به این مشکل برخورد نکردید؟ :33: :auau:

ممنون از پاسختون.

كش رو خالي كردم بازم همونطوريه سايت.آدرس:

http://www.tadbirsanat-v.com/test/

با درود از قسمت تنظیمات کلی مدیریت جوملا،تب سرور،گزارش خطا رو روی حداکثر گذاشته و خطا رو قرار بدین اگر خطایی نشون نداد احتمالا مدیرهاست نمایش خطاهارو بسته و باید بهش بگین فعال کنه واستون

بله مثل اينكه از طرف هاست بستس و طي تيكتي كه زدم همون خطاهايي كه در پست اول زدم رو اعلام كردند

به مدیرهاست بگین نسخه php هاستتون رو ارتقاء بده احتمال میدم به خاطر پایین بودن نسخه php باشه البته قبلش فایل htaccess. رو از هاستتون پاک کنید تست کنید ببیند شاید درست شد.

اول از همه htaccess رو پاك كردم ولي مشكل پابرجاست.درمورد نسخه PHP*هم تيكت زدم

سلام.نخیر از انجمن ساز استفاده نمیکنم

نسخه PHP هم روی 5.3 هم 5.4 امتحان کردم نشد.کار خاصی نباید انجام بدم تا اعمال بشه تغییر نسخه PHP که؟

از Cpanel عوضش میکردم

هنوزم خطاش همیینه

PHP Fatal error: Uncaught exception 'RuntimeException' with message 'Library path /home/cp20123/public_html/test/libraries/joomla cannot be found.' in /home/cp20123/public_html/test/libraries/loader.php:251

Stack trace:

#0 /home/cp20123/public_html/test/libraries/loader.php(279): JLoader::registerPrefix('J', '/home/cp20123/p...')

#1 /home/cp20123/public_html/test/libraries/import.php(51): JLoader::setup()

#2 /home/cp20123/public_html/test/includes/framework.php(39): require_once('/home/cp20123/p...')

#3 /home/cp20123/public_html/test/index.php(21): require_once('/home/cp20123/p...')

#4 {main}

thrown in /home/cp20123/public_html/test/libraries/loader.php on line 251

کلا نه ادمین نه سایت بالا نمی آید که بشه از قسمت ادمین کاری کرد با این حال اگه نیاز است دسترسی ادمین براتون بفرستم؟

به صورت دستی هم انتقال دادید ؟

یعنی انتقال فایل ها و دیتا بیس به صورت جداگانه

بله بصورت دستی انتقال دادم اول همین مشکل بود بعد با Akeeba پکیج درست کردم بازم همینطوریه.روی لوکال بدون هیچ مشکلی نصب و کار میکنه.پکیجم دوباره روی لوکال نصب کردم هیچ مشکلی نداشت

واقعا نمیفهمم مشکل از چیه!روی دو تا سرور ریختم جفتشون همین خطارو میدن:

http://afrooz.xzn.ir/

درود

دسترسی هاست رو پخ کنید . مشکل احتمالا از یکی از افزونه هاست . کامپوننت هایی که استفاده کردید چیا هستن ؟ بعد مسیر public_html احساس میکنم یه مشکلی داره توی آدرساتون .

درود

دسترسی هاست رو پخ کنید . مشکل احتمالا از یکی از افزونه هاست . کامپوننت هایی که استفاده کردید چیا هستن ؟ بعد مسیر public_html احساس میکنم یه مشکلی داره توی آدرساتون .

براتون پیام و توضیحات رو فرستادم.افزونه هایی که جدید نصب کردم روش یکی SecurityCheck و JCH Optimize و همچنین acepoll که قبلا هم بود ولی آپدیت کردم و همچنین به آخرین ورژن جوملا 2.5 هم آپدیت کردم.

قبل از این تغییرات روی هسات بود و کار میکرد.بعد تغییرات روی لوکال کار میکند ولی روی هاست مشکل دارد.

دوستان کسی نظری نداره بتونه کمک کنه؟

البته دو تا از اساتید آقای زارع و آقای صدیقی زحمت کشیدن و در حال پیگیری مشکل بنده هستن که بازهم ازشون تشکر میکنم

بالاخره دوباره كلا از اول سايت رو مرحله به مرحله باز سازي كردم درست شد و مشكل رو متوجه نشدم.البته فايلهاي قالب آلوده بودن كه درست كردم.مدير محترم انجمن لطفا تاپيك رو ببنديد.

ممنون از دوستان بابت كمكشون.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری