faliramaji

نحوه قراردادن فیلمهای آپارات در sj video box

8 پست در این موضوع

با سلام و درود

میشه دقیقا بفرمائید چطور میشه فیلمهای آپارات رو تو این نرم افزار قرار بدیم؟ چون کدهایی که آپارات میده رو تو نرم افزار نشون نمیده

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

سلام فرزاد جان

فکر کنم نشه چون این افزونه و افزونه های مشابهش، آپارات و دیگر سایتهای ایرانی رو ساپورت نمیکنن.

از طریق ماژول html سفارشی انجام بده.

این مطلب رو از جوملا فارسی گرفتم امتحان کن.

راحت ترین راه استفاده از ماژول html سفارشی خود جوملاست(من خودم با آپارات تست کردم جواب داده) برای استفاده این کار ها رو انجام بده

1- افزونه ها > مدیریت پلاگین ها > ویرایشگر tinymce ----- سمت چپ نوع ویرایشگر رو توسعه یافته بزار

2- افزونه ها > مدیریت ماژول ها > جدید ( آیکونهای بالای صفحه ) > html سفارشی

3- توی قسمت متن ماژول جدیدی که دارید میسازید یه آیکون کوچیک هست روش نوشته html اونو بزنید یه صفحه باز میشه همون جا کدی(کد html) که آپارات بهتون میده بزارید و ذخیره کنید

سلام دستت درد نکنه والا من بعد تغییر ویرایشگر اونطوری که گفتی انجام دادم ولی آیکونی که کد html رو نشون بده نیاورد.

این سایت رو نگاه کن: نمونه نمایشی قالب سهام

در بخش ویدئوهای سایت میاد با استفاده از نرم افزار sj video box کلیپها رو از سایت آپارات نشون بده و همانطور که در بالا پست دادی درون نرم افزار جایی برای قرار دادن آدرس html داره ولی اون کد آپارات رو که در بالا گفتی وارد میکنم تو سایت نشون نمیده

فکر کنم باید کد اصلاح شه.

دوست و برادر گرامی

حُسن بزرگ این ماژول این هستش که مختص به سرویس خاصی نیست.بلکه لینک ویدئویی که شما دارید رو اگر بهش بدید میخونه و پخش میکنه...

موفق باشید و سربلند:78:

سلام ممنون میدونم لینک بهش بدیم میخونه ولی اگه میشه دقیق بفرمایید برای خواندن فایل از آپارات چه باید کرد. همینطور فایلهای ویدئویی که رو کامپیوتر هست چکار باید کرد؟ هر دو مورد رو توضیح بدید ممنون میشم آقای مردانه زاده

روی سرویسهای اشتراکی؛ هر کدام از فایل ها یک لینک بخصوصی ددارند که فایل ها رو از اونجا میخونند .و بروی هاست خودتون هم میتونید یک فولدر توی هاست ایجاد کنید بنام videos بعد فایلاتون رو داخلش آپ کنید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری