kiyan_SAd

مشگل در فروشگاه ساز ویرچومارت

6 پست در این موضوع

سلام دوستان اگه کسی میتونه کمک کنه دسش دردن نکنه

من قبلا نسخه 2 انگلیسی فروشگاه ساز ویرچومارت رو نصب کردم حلال میخوام اون رو فارسی کنم هر کار میکنم نمیشه حتی زبان سایت و مدیریت رو هم به فارسی تغییر دادم و لی نشده اگه یکی از دوستان کمک کنه ممنون میشم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مسیر فایل های زبان \administrator\language\en-GB

فایل هایی که باید ترجمه بشن :

en-GB.com_virtuemart.ini

en-GB.com_virtuemart.sys.ini

و مسیر: \language\en-GB

en-GB.com_virtuemart.ini

en-GB.com_virtuemart.sys.ini

ضمن اینکه از ترجمه نسخه های قبلی استفاده نکنید چون نسخه جدید کلی خط جدید به فایل های زبانش اضافه شده

سلام دوست عزیز کار هایی رو که گفتی رو کردم فارسی شد ولی یه مشکل کوچیک داره که بعد از فارسی شدن تمام محصولات و مجموعه های فروشگاه میپره و داخل فروشگاه نیست در ضمن وقتی که وارد فروشگاه میشم این دو مشکل زیر رو د

اره

1-

vmError: exeSortSearchListQuery Table 'sag.c9ysp_virtuemart_products_fa_ir' doesn't exist SQL=SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS * FROM `c9ysp_virtuemart_products_fa_ir` as l JOIN `c9ysp_virtuemart_products` AS p using (`virtuemart_product_id`)group by p.`virtuemart_product_id` ORDER BY p.virtuemart_product_id DESC LIMIT 0, 10

2-

Warning: array_unshift() expects parameter 1 to be array, null given in C:\xampp\htdocs\5\administrator\components\com_virtuemart\models\manufacturer.php on line 123

ممنون میشم جواب بدین

به دیتابیس برو و 7 تا از جداول این کامپوننت هست . که انتهای انها en_gb هست .روی تک تک این جدوال کلیک کن . و به تب Operation برو . و در قسمت Table options به قسمتی که نام جدول درج شده بجای en_gb کلمه fa_ir را جایگزین کن.

سپس در قسمت Table comments هم کلمه fa_ir را جایگزین en_gb کنید.

باید دقت کنید که این کار را درست انجام بدید. و فقط بجای en_gb کلمه fa_ir را جایگزین کنید.

موفق پایدار

سلام اقای دلجو دستتون درد نکنه مشکلم رو حل کردین تمام محصولات و مجموعه های به حالت عادی برگشت فقط یه مشکل دیگه که دارم اینه که چون قبلا از نسخه انگلیسی استفاده میکردم علامت دلار جلوی کالا ها میاید من داخل تنظیمات فروشگاه هم روی ریال گذاشتم ولی باز هم علامت دلار $ میاد اگه میشه راهنماییم کنید دستتون درد نکنه ممنون

کش سیستم را خالی کردید. یا از کش هست . یا واحد پول هنوز به عنوان پیش فرض روی دلار هست. به هر حال یکی از این دو مورد فقط میتونه باشه. تنظیمات واحد پول و تنظیمات اصلی فروشگاه را به دقت دوباره چک کنید

موفق پایدار

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری