abarghoei

کمک برای تغییر ظاهر مدیریت

8 پست در این موضوع

با سلام

من با یکی از دوستام سر اینکه من یک جوری ظاهر مدیریت رو تغییر بدم که نتونه ثابت کنه از جوملا استفاده میکنم

اگر کسی میتونه این کار رو برام بکنه لطفا بگه بببینم باید چکار کنم .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

یعنی میخوام هم ضاهر اون و هم تمام کد هایی که میگه با جوملا ساخته شده رو پاک کنم .

یعنی میخوام هم ضاهر اون و هم تمام کد هایی که میگه با جوملا ساخته شده رو پاک کنم .

دوست عزیز قالب برای مدیریت جوملا وجود داره که تغییر میکنه. کاربر اماتر ممینا متوجه نمیشه اما کسی که حرفه ای باشه

از چیدمان فابل ها از اسم افزونه ها از سورس قالب و کدها متجه میشهو

شما دارید قالب عوض میکنید برای مدیریت هسته رو که دست کاری نمیکنید[ghelyion][ghelyion]

میشه یک توضیحی برای هسته جوملا بدید اخه برام خیلی مهم هست شما فکر کنید دوستم خودم کارکرده ولی میخوام نتونه ثابت کنه جوملاست .

یک سوالی دیگه داشتم که فکر کنم اسونه

من چنتا بسته نصبی دیدم که به مدیریت جوملا منو اضافه کردن و همچنین بنر سایتشون داخل تمام قسمت های مدیریت جوملا موجود است .

میخواستم بدونم این ها را از کجا حذف کنم ؟

یک سوالی دیگه داشتم که فکر کنم اسونه

من چنتا بسته نصبی دیدم که به مدیریت جوملا منو اضافه کردن و همچنین بنر سایتشون داخل تمام قسمت های مدیریت جوملا موجود است .

میخواستم بدونم این ها را از کجا حذف کنم ؟

همینجوری که سایت شما یه قالب داره مدیرت هم قالب داره.

به قسمت مدیریت مدریت قالب برید اونجا قالب ها رو گزاشته اونی که ادمین هست صتارشو جا به جا کن تاپیشفرض بشه تا مفهمومو بهتر متوجه بشی

http://********.com/%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF/%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C/item/9173-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7%DB%8C-2-5-zibens

قالب برای اقای حجت مردانه زاده البته جوملا 2.5

a f z o n e h a . c o m

سایت فلیتر هست تو انجمن

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری