shahab.khani

ساخت فروشگاه با قابلیت دانلود پس از پرداخت مبلغ

15 پست در این موضوع

سلام

من یه سایت تقریبا علمی واسه رشته ی برق و الکترونیک دارم که میخوام یک سری سورس پروژه و فایل های اصلی رو بزارم واسه فروش

میخواستم بدونم از طریق جوملا میتونم کاری کنم که مبلغی پرداخت بشه و بعد لینک دانلود برای اون شخص باز بشه

یکی از دوستان بهم گفته که یه سابدامین درست کنم و تو اون از فروشگاه ساز ووکامرس استفاده کنم واسه این کار

الان موندم جوملا امنیت و امکانات مناسب این کار رو داره یا نه؟؟

لطفا راهنمایی کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز خیلی راحت میتونید این کار رو با استفاده از جوملا انجام بدید کافیه از k2 و k2store استفاده کنید که کاربر پس از پرداخت فایل رو توی پنل خودش بتونه دانلود کنه و استفاده کنه

فاکتور هم صادر میشه واسش

وب سایت بنده هم از همین روش استفاده میکنه (موجود در امضاء)

کار بسیار ساده و راحت هستش؛اموزشش هم توی انجمن هست

موفق باشید

من کلا رابطه ی خوبی با k2 ندارم چون اکثرا ارور میده

این کامپوننت ها با اون کامپوننت کار میکنن؟؟

ممنون از پاسخگویی شما

دوست عزیزم با قاطعیت عرض میکنم k2 هیچ مشکلی نداره مطمئن باشید ازش فقط قالب اورجینال بشه از آخرین نسخه استفاده کنید و تمام

بله k2store نیاز به k2 داره و کار خیلی ساده هست باهاش

k2 اصلا و ابدا توصیه نمیشه

حالا برخی از اساتید عزیزم میان میگن چون بلد نیستی .....

بنده بعد از 4 سال کار کردن با k2 اینو عرض میکنم

کلا قید k2 رو بزنید اصلا ساختارش با خون ما ایرونیا جور در نمیاد

تازه وقتی خود جوملا به این قدرتمندی مدیریت محتوا داره چرا k2 ؟

دوست من شما میتونید با j2store کارتو راه بیاندازی

دوستانی هم که رفتن سراغ k2 ما خیلی قبلترها توصیه کردیم که نرین حالا امتحانش مجانیه بریـــــــن

خیلی ممنون نسخه ای که تو سایت شما هست فارسی شده است ؟؟

خیر دوست عزیز حدود 80 درصدش فارسی شده هنوز کار داره

k2 اصلا و ابدا توصیه نمیشه

حالا برخی از اساتید عزیزم میان میگن چون بلد نیستی .....

بنده بعد از 4 سال کار کردن با k2 اینو عرض میکنم

کلا قید k2 رو بزنید اصلا ساختارش با خون ما ایرونیا جور در نمیاد

تازه وقتی خود جوملا به این قدرتمندی مدیریت محتوا داره چرا k2 ؟

دوست من شما میتونید با j2store کارتو راه بیاندازی

دوستانی هم که رفتن سراغ k2 ما خیلی قبلترها توصیه کردیم که نرین حالا امتحانش مجانیه بریـــــــن

من ترجیح میدم تاپیک رو ادامه ندم:37:

با احترام!

تقریبا داشتم میرفتم سمت k2 که باز هم باید منتظر بمونم تا دوستان دیگه بیان و تجربیات خودشون رو بگن

ممنون میشم از دوستانی که تجربه ای در این زمینه ها دارند کمک کنند

سلام من بنظرم این بحثها بشه اشکال نداره همه این کامپوننتها مزایا و معایبی دارند ولی مزایای k2 مطمئنا بیشتره ولی باید قبول کنیم که مدیریت محتوای چوملا 3 خیلی خوب شده به هر حال همه تو این بحثها دلایل منطقی بیاریم و بقیه رو توجیه کنیم.

ممنون

سلام من بنظرم این بحثها بشه اشکال نداره همه این کامپوننتها مزایا و معایبی دارند ولی مزایای k2 مطمئنا بیشتره ولی باید قبول کنیم که مدیریت محتوای چوملا 3 خیلی خوب شده به هر حال همه تو این بحثها دلایل منطقی بیاریم و بقیه رو توجیه کنیم.

ممنون

آها این شد ی چیزی:

k2 با داشتن پلاگین های بسیاری که داره قدرت فوق العاده ای ایجاد میکنه مثلا توی فروشگاه اینترنتی به شما قابلیت مقایسه حرف ای (قوی تر از دیجی کالا) میده

یا اینکه پلاگین های سئوسازی k2

یا اینکه راه اندازه فروشگاه با k2store به راحتی آب خوردن (قبول دارم نسخه جدید j2store بهتره)

ماژول های نمایش فوق العاده

توسعه اکثر کامپوننت های عالی برای این کامپوننت (دلیل بر قدرتمندی k2 هست)

این لینک رو نگاهی بندازید نیازی به توضیحات بنده نیست:

Show all[tags][0]=&filter[core_catid]=234&filter[includes]=&filter[versions]=&filter[type]=&filter[hasdemo]=&filter[newupdated]=&filter[score]=&dir=DESC&controller=filter&view=extension&layout=list&clearorders=0&clearfilters=1&start=36

البته اینها چیزی از خوبی مدیریت محتوا جوملا کم نمیکنه ولی خب واقعا k2 قدرت بسیار بالایی که قابل انکار نیست

ممنون

یه بخشی پایین فروش محصولات هست منظورم تب های (توضیحات اولیه، امکانات، نمونه تصویر و ....) این تبها بر چه اساسی یا کامپوننتی استفاده میشه؟ آموزش فارسی ازش هست؟

درود

شما با اکثر فروشگاه سازهای جوملا می تونید این کار رو انجام بدید و اگه با k2*راحت نیستید از j2store استفاده کنید که بروی مدیریت مجتوای خود جوملا سوار میشه و دیگه نیازی به k2*نداره

آموزش خاصی نیاز نداره پلاگین رو نصب و فعال کنید بعدش از طریق کدهای زیر درج کنید توی وب سایت:

Tabs

البته خودش ی باتن میزاره واستون(توی قسمت درج محتوا) که درج کنید پلاگین

سوالات رو توی تاپیک جداگانه مطرح کنید عرض میکنم،این تاپیک به بیراهه رفت

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری