amir90

مشکل قالب در rtl & ltr

18 پست در این موضوع

این سایت دو زبانه هست ولی موقع تغییر زبان ، RTL & LTR قالب درست کار نمیکنه ، جوملا هم اپدیت و قالب اورجینال هست و هیچ افزونه و دستکاری در کدها نبود ،

مشکل از کجاست ، دو زبانه بودن هم درسته

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
این سایت دو زبانه هست ولی موقع تغییر زبان ، RTL & LTR قالب درست کار نمیکنه ، جوملا هم اپدیت و قالب اورجینال هست و هیچ افزونه و دستکاری در کدها نبود ،

مشکل از کجاست ، دو زبانه بودن هم درسته

امیر جان از قالب در روت هاستینگ کپی بگیر و یک قالب را راست چین و یک قالب را چپ چین قرار بده و قالب انگلیسی را به منو انگلیسی و قالب راست چین را به منو فارسی اختصاص بده

مشکل شما مرتفع میشه

امیر جان از قالب در روت هاستینگ کپی بگیر و یک قالب را راست چین و یک قالب را چپ چین قرار بده و قالب انگلیسی را به منو انگلیسی و قالب راست چین را به منو فارسی اختصاص بده

مشکل شما مرتفع میشه

اینجوری هم درست نمیشه ، مشکل اینکه کش خالی نمیشه و با هر بار تغییر زبان باید یکبار کنترل اف 5 زد ، مشکل اینجاست

اینجوری هم درست نمیشه ، مشکل اینکه کش خالی نمیشه و با هر بار تغییر زبان باید یکبار کنترل اف 5 زد ، مشکل اینجاست

درود

کش جوملا رو میشه غیر فعال کرد ولی اینی که میگید با f5 درست میشه بر میگرده به کش مرورگرتون نه جوملاتون .

درود

کش جوملا رو میشه غیر فعال کرد ولی اینی که میگید با f5 درست میشه بر میگرده به کش مرورگرتون نه جوملاتون .

این قالب رو از پی سی تمپلت گرفتم پشتیبانی میگه سایت دو زبانه در اخرین نسخه جوملا 3 اشکال داره و باید صبر کرد تا نسخه بعدی ، و اینکه شما میگوید مشکل از مرورگر هست

ولی برای هر دو جواب ، سایت دو زبانه دیگه هم با همین نسخه جوملا 3 دارم و با همین مرورگر فعلی مشکل نداره

درود

این قالب رو از پی سی تمپلت گرفتم پشتیبانی میگه سایت دو زبانه در اخرین نسخه جوملا 3 اشکال داره و باید صبر کرد تا نسخه بعدی ، و اینکه شما میگوید مشکل از مرورگر هست

ولی برای هر دو جواب ، سایت دو زبانه دیگه هم با همین نسخه جوملا 3 دارم و با همین مرورگر فعلی مشکل نداره

میخواهید خودتون با مروگر خودت ببنید البته شاید دفعه اول درست باشه ولی وقتی دوباره زبان تغییر میکنه مشکل پیدا میکنه

Gzip غیر فعاله ؟

اگه نیست غیر فعال کنید، کش مرورگر رو یکبار خالی کنید، تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید.

Gzip غیر فعاله ؟

اگه نیست غیر فعال کنید، کش مرورگر رو یکبار خالی کنید، تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید.

Gzip فعال نیست ، با کنترل اف 5 ، clear history درست میشه ولی وقتی دوباره زبان تغییر میکنه RTL & LTR درست نیست با هر دفعه تغییر زبان باید کش خالی بشه ، مشکل از مرورگر نیست

سایت دوزبانه دیگه این مشکل رو نداره ، دوزبانه بودن هم درست انجام شده ، قالب هم اورجینال هست ، پشتیبانی پی سی تمپلت میگه این مشکلات رو در انجمن مطرح کنم

این مشکل رو زیاد دوستان بهش بر میخورن !!!

از اساتید محترم میپرسم، می خوام ببینم چیزی که تو ذهنمه درسته یا نه

بعضی قالب ها که از فریم ورک استفاده می کنن، قابلیت customize کردن css رو دارن و در لحظه فایل css رو ایجاد و cache ذخیره می کنند. سوالم اینه امکان داره مشکل این دوستان از اینجال نشأت بگیره ؟

یعنی در صورتی که اون قابلیت رو مثلا در فریم ورک T3 غیرفعال کنن، احتمال داره این مشکل برطرف بشه ؟

دوست عزیز شما هم لطفا اگه قالبت اینجوریه این مورد رو تست کن، نتیجرو اعلام کن.

یا علی

پیشنهاد من اینه که اول از همه sef سایتتون را فعال کنید.

بعد این کد را به اول فایل index.php قالبتون اضافه کنید .

dir="<?php echo $this->direction; ?>"

پیشنهاد من اینه که اول از همه sef سایتتون را فعال کنید.

بعد این کد را به اول فایل index.php قالبتون اضافه کنید .

dir="<?php echo $this->direction; ?>"

دوست عزیز با این روش هم درست نشد ، الان هم کد در فایل ایندکس قالب هست هم sef فعال شد ولی با تغییر زبان سایت هماهنگ نیست

دوست عزیز من هم یک بار قالبی رو نصب کردم و در دو زبانه کردن با این مشکل برخوردم ... راه حلی که برایش پیدا کردم و جواب داد این بود که برای زبان فارسی از یک مد رنگی قالب استفاده کردم و برای زبان انگلیسی از یک مد رنگی دیگر قالب استفاده کردم .... مثلا برای فارسی از مد Red استفاده کردم و برای انگلیسی از مد Green همان قالب .... البته در مد رنگی Green قالب تمامی رنگ ها را به قرمز تغییر دادم و مشکل این گونه حل شد.

دوست عزیز من هم یک بار قالبی رو نصب کردم و در دو زبانه کردن با این مشکل برخوردم ... راه حلی که برایش پیدا کردم و جواب داد این بود که برای زبان فارسی از یک مد رنگی قالب استفاده کردم و برای زبان انگلیسی از یک مد رنگی دیگر قالب استفاده کردم .... مثلا برای فارسی از مد Red استفاده کردم و برای انگلیسی از مد Green همان قالب .... البته در مد رنگی Green قالب تمامی رنگ ها را به قرمز تغییر دادم و مشکل این گونه حل شد.

دوست عزیز با این رو روش هم درست نشد، دوستان دیگه اگر راهنمای دارند لطفا بگویند

آقا شما سری به فایل htaccses بزن

و از سرور بپرس ببین varnish یا xcash و ... فعال هستش؟

دوست عزیز این مشکل برای من چند با پیش آماده و فقط و فقط

مشکل از هماهنگ نبودن نسخه زبان فارسی با نسخه جوملا بوده

اگر به سایت سازنده این قالب smartaddons بری میبنی قالبشون کاملا در دو حالت راست و چپ درسته

قالب از اول نصب کن نسخه زبان هماهنگ هم بریز

نکته 2 :

توجه کن در مدیریت قالبت قالب انگلیسی به منوی انگلیسی متصل باشه و فارسی به منوی فارسی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری