sajjadsh

مشکل پاپ آپ شدن سایت مستهجن روی سایتم

9 پست در این موضوع

درود دوستان عزیز

متاسفانه یکی از سایتهای مشتریام که فکر کنم هک شده وقتی وارد سایتش میشی روی هر قسمت از سایتش که کلیک میکنی یک پاپ آپ توی تب جدید باز میشه که یه سایت مستهجن هستش!فایل htaccess و config رو هم که دسترسی بهشون رو بستم.پس مشکل از کجا میتونه باشه؟؟؟دوستان عزیز خواهش میکنم راهنماییم کنین که پای آبرو وسطه

سپاس

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

احتمالا توی سورستون بک لینک قرار داده شده.

لینکها ثابت هستند؟ یا متغیرن؟

اگه ثابتند لینکشون رو کپی کنید و توی سورستون دنبالش بگیرد.و اگر هم متغیرن که بایستی دنبال سورس اسکریپتش بگردید...

احتمالا توی سورستون بک لینک قرار داده شده.

لینکها ثابت هستند؟ یا متغیرن؟

اگه ثابتند لینکشون رو کپی کنید و توی سورستون دنبالش بگیرد.و اگر هم متغیرن که بایستی دنبال سورس اسکریپتش بگردید...

درود

والا همیشه یه سایت باز میشه اما توی کل فایلهای سایت اسم اون لینک رو سرچ کردم ولی چیزی ندیدم.نمیدونم دیگه باید چیکار کنم؟

درود

والا همیشه یه سایت باز میشه اما توی کل فایلهای سایت اسم اون لینک رو سرچ کردم ولی چیزی ندیدم.نمیدونم دیگه باید چیکار کنم؟

درود اسم قالبی که استفاده کردین چیه؟

مطمئنا بصورت کدشده است و کدباز نیست که پاپ آپ میندازه

درود اسم قالبی که استفاده کردین چیه؟

مطمئنا بصورت کدشده است و کدباز نیست که پاپ آپ میندازه

درود

قالب yougrids

اما چیزی که هست اینه که فقط بار اول اینجور میشه و اگه دوباره سایت رو ریفرش کنی و توی صفحه کلیک کنی دیگه توی صفحه پاپ آپی باز نمیشه.نمیدونم والا این مشتری هم گیر داده چرا سایت اینجوری شده

دوستان همچین مشکلاتی واسه جوملا 3.3 و نسخه های بروز هم اتفاق میفته یا جوملا 2.5 امنیتش کمه؟؟

این قالب که کلا رایگان ارائه شده دوست من!

البته جز اینکه نسخه های فارسی شده یا بهینه شده ش استفاده کرده باشین!

نسخه اورجینال رو از لینک زیر دانلود کنید

http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CB4QFjAAahUKEwijtIaw_qLGAhWC84AKHa1XAPQ&url=http%3A%2F%2Fwww.youjoomla.com%2Fjoomla-templates%2Fyougrids-free-joomla-template-yjsg-powered.html&ei=RdWHVeP9FYLngwStr4GgDw&usg=AFQjCNGqoOMZluao-Eqy4dunVA009rmhMg&sig2=DS_iLfhZedaY7Nz4vg1irg&bvm=bv.96339352,d.eXY

موقف باشید و سربلند

قالب نال همینه دیگه

یا پرچم یه هکرو میبرین بالا یا یه حال تبلیغاتی بهش میدین

جدیدن هم تبلیغات سایت علی بابا رو به همین صورت تو قالب ها میزارن که با یون کیوب هم کد شده :image177:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری