styx

مشورت پیرامون جوملا 2.5

2 پست در این موضوع

سلام

من یه سایتی دارم با مشخصات زیر:

بازدید روزانه 10000

تعداد بازدید کننده در روز 2700 نفر

تعداد ورودی از گوگل 1000

دیتابیس نسبتا سنگینی هم داریم

[ATTACH=CONFIG]1769[/ATTACH]

من میخوام کل ساختار سایت رو عوض کنم در نتیجه تصمیم گرفتم که همزمان جوملا رو هم از 1.5 به 2.5 ارتقا بدم.

ولی چند دلیل باعث شد که دو دل بمونم!!!

1: در صورت ارتقا کلیه آدرس های مطالب میپره در نتیجه ورودی 1000 بازدید گوگل رو از بین میره.از طرفی هم میگفتن که ممکن رنک سایت از بین بره.

چه مدت زمان میبره تا ورودی های گوگل مثل قبل بشه؟

2: با توجه به حجم بالای دیتابیس اصلا امکان ارتقا هست یا نه؟حجم 240 مگابایت و اگه اشتباه نکرده باشم 280 هزار رکورد .

کپی سایت رو خواستم ارتقا بدم ولی دقیقا وسط تبدیل جدول ها بهم ارور migrating undefined رو میده.بعضی جاها خوندم که ممکنه به دلیل حجم بالای دیتابیس باشه

3: اگه قرار باشه دیر یا زود جوملا رو ارتقا بدم الان ارتقا بدم که بهتره.

4:در حال حاظر که میخوام ساختار سایت رو عوض کنم احتیاجی به جوملا 2.5 ندارم ولی ممکنه جوملا 1.5 1 یا 2 سال دیگه مشکل ساز بشه؟

خوب ... به نظر شما چه کار کنم؟شما جای من بودید چه کار میکردید؟

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

سلام

من جای شما بودم مهاجرت نمیکردم.

1.تا حالا یه سایت ندیدم که بیاد بگه بدون مشکل مهاجرت کردم و اینکه بعد از مهاجرت در سایت لینک ها همگی سالم هستند.

2.اصلی ترین چیزی که در محیط کاربری 2.5 ایجاد شده ایجاد سطوح دسترسی برای گروه ها و کاربران مختلفه که در 1.5 محدود بود ما بقی تغییرات در هسته ... هست.

3.فرض کنید تمامیه افزونه های 1.5 رو جمع کنند از راه های دیگه میتونید نیازهای سایت رو برآورده کنید:

فلش،اسکریپت ها،کد نویسی php و html.css .

(هنوز افزونه های جوملا 1 موجوده بعید میدونم حالا حالا ها این اتفاق بیفته) .

موفق باشید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری