ranjbaralireza1

انجمن بی قانون

2 پست در این موضوع

مدیر محترم گفتین طبق قانون هفته ای یک تایپیک در قسمت تجاری میشه زد اما خودتون دیروز بی قانونی کردین و 4تایپیک زدین

منو محروم کردین امروز که چرا دیشب تایپیک زدم شما نگاه نکردین که تاریخ تایپیک قبلی من مال دو هفته پیش بود ولی چون یکی سوال پرسیده بود بالا قرار گرفته بود و کنار تایپیک جدید من شد و منو محروم کردین

شایدم بعضی ها نارحتن که چرا پلاگینهای بانکی رو با قیمت ارزون داخل سایتم به فروش گذاشتم که به بهونه های الکی محروم میزنید اینو بدونید همین کاربرا اگر نباشند انجمن شما هیچی نیست

خودتون بی قانونی میکنید بعد منی که اصلا دو تایپیک در یک هفته وارد نکردم رو اخراج میکنید

الان 4 تایپیک بالای انجمن رو نگاه کنید همزمان توسط خود شما گذاشته شده وقتی شما که مدیر هستین بی قانونی میکنید چرا منی که بی قانونی نکردم باید اخراج بشم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

من فقط چند نکته رو خدمت شما میگم

1- در خصوص نقض قوانین در مورد مدیران کاملا بصورت بولد توضیح داده شده :

مهم: کلیه قوانین اشاره شده در بالا در هر زمانی توسط مدیران انجمن و به صلاحدید آنها قابل تغییر و یا نقض میباشد و قوانین اشاره شده صرفا ویژه کاربران انجمن بوده و مدیران انجمن از این قوانین خارج میباشند.

----------------------------------------------------------

2- اینکه پلاگین های بانکی رو ارزون گذاشتید :

اگه قرار بود جلوی فعالیتتون گرفته بشه همون اول گرفته میشد نه بعد از انتشار این همه پلاگین و در خصوص قیمت ارزان هم باید بگم که مطمئنا ارزان فروشی هم مثل گران فروشی جرمه و در تمامی قوانین کسب و کار در خصوصش بندو تبصره وجود داره

----------------------------------------------------------

3- در خصوص : بدونید همین کاربرا اگر نباشند انجمن شما هیچی نیست

مطمئنا فرمایشتون متینه . انجمن همیشه به کاربران فهیم که دانششون در اختیار بقیه قرار بدن نیاز داشته و داره و مدیران انجمن هم از همین کاربران هستند ولی در چهارچوب و قالب قوانین انجمن و تا جایی که به فرد یا گرهی لطمه ای وارد نشه .

----------------------------------------------------------------

4- در خصوص : خودتون بی قانونی میکنید بعد منی که اصلا دو تایپیک در یک هفته وارد نکردم رو اخراج میکنید

بی قانونی توسط مدیران رو خدمتتون توضیح دادم فکر میکنم کاملا واضحم گفتم . در مورد دو تاپیک در یک هفته من جملتون رو اصلاح میکنم . دو پست در یک هفته . اینخودش یعنی شما به فعالیت های عمومی انجمن توجهی ندارید و صرفا جهت کسب درامد در قسمت بازارچه دارید فعالیت میکنید

--------------------------------------------------------------

5- این مورد هم که مجددا تکرار کردید در خصوص نقض قوانین مدیران . مدیران انجمن و خصوصا نفر اول انجمن مهندس طالبی هر جور که صلاح بدونن میتونن اقدام کنن و نیازی به توضیح دادن برای کاربران نیست .

------------------------------------------------------

کلا الان شما اینهمه اومدید تاپیک زدید و اعتراض کردید فقط به جهت اینکه حلوی فعالیت تجاریتون گرفته شده . وقتی پلاگین بانکی که قیمتش در تمامی سایتهای پارسی زبان بین 50 تا 70 تومنه شما میاین میزنید 10 تومن فرضا پس دارید به خیلی از دوستان بخش توسعه ضربه میزنید و مطمئنا انجمن با شما برخورد میکنه . همونجور که خیلی وقتها حتی قالب یا افزونه ای از شرکت های ایرانی منتشر شده و سریعا جلوش گرفته شده . پس فکر نکنید خیلی دارید هنر میکنید که افزونه رو ارزون میفروشید .

تاپیک رو پاک نکردم چون امیدوار هستم منطقی با قضیه برخورد کنید

ضمنا دو عنوان کاربری هم در انجمن ممنوعه و اخراج شما هم اخراج دائم نبوده و کاربری قبلیتون باز میشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری