mojifree

فعال سازی mod_rewrite برای وب سایت ایندکس شده

3 پست در این موضوع

سلام

من به مشکلی برخوردم که انتخاب گزینه برام سخت شده، من وب سایتی دارم که بیش از 18000 صفحه ایندکس شده داره، کامپوننت joomsef رو برای بهینه سازی وب سایت خریداری کردم، منتهی با گزینه الزامیه فعال سازی ماژول mod_rewrite روبرو شدم، خوب با توجه به اینکه تمامیه صفحات من با index.php در گوگل ایندکس شده، می خوام از تجربه دوستان استفاده کنم که باعث نابودیم نشه ، آیا فعال سازی و حذف index.php از تمامیه ادرس ها مشکل برام ایجاد میکنه یا خیر؟

اگر مشکل ایجاد نمیشه من تا اونجا که متوجه شدم این فعال سازی 3 مرحله داره :

1- فعال سازی mod_rewrite از کانفیگ جوملا

2- تبدیل htaccess.txt به .htaccess

3- پاکسازی فلدر کش جوملا

آیا مرحله دیگه ای مثل redirect در فایل htaccess هست یا مشکل با همین دو مرحله حل خواهد شد؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

از ابتدا بررسی کنیم . شما اگه سایتتون بهینه هست و ایندکس شده و رتبه ی خوبی دارید چرا دنبال کامپوننت بهینه سازی رفتید ?

اگر رتبه ی خوبی ندارید بحث فرق داره .

نهایتا ، اگر با کلید واژه های مد نظرتون ، در صفحه اول گوگل هستید کاری نکنید .

اگر نه به دنبال بهینه سازی باشید.

و اینکه برای بهینه سازی از افزونه استفاده نکنید. خود جوملا امکانات کافی داره .

Sent from my HTC One max using Tapatalk

آقا مسعود گل حقیقت من وب سایت به زبان انگلیسی دارم ، رتبه هم نزدیک به 500 هزاره ، ولی موضوع به غیر از joomsef ، به کامپوننتی مثل gtranslate هم مربوط میشه که پیش نیاز mod_rewrite داره و شدیدا می تونه به من کمک کنه ، حالا با این اوصاف فعال سازی و حذف index.php از ادرس ها مشکلی ایجاد میکنه یا خیر؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری