amir2010

قالب هایی که در نصب افزونه ها نصب شوند

6 پست در این موضوع

سلام من هرچه دنبال قالب میگردم همش با بسته نصبی میخواستم بدونم ایا سایتی هست که برای جوملا 3 قالب داشته باشه که هم رایگان و هم فارسی و هم دررون نصب افزونه ها نصب شود

کمک لطفن:yeah::yeah::yeah::yeah::yeah:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

خب سوال شما واقعا گنگ و عجیب هست و من دقیقا نفهمیدم شما چی می خواهید

سلام من هرسایتی میرم قالب داره بسته نصبی یعنی این که قالباش جوری هستن که باید مثل نصب جوملا نصب بشن ولی من قالبی میخوام که برای دانلود باشه و 3 یا 4 مگابایت باشه و بشه توی نصب افزونه ها در جوملا نصب کردن

متوجه شدید دوست عزیز:dadad4::dadad4::dadad4::dadad4:

قالب های یکتا برای جوملا فارسی خیل یکمه ولی معمولا وقتی بسته های نصبی اوریجینال رو تهیه کنید نسخه قالب تنها هم داخلش هست

ممنون از پاسختون چجوری میشه قالب رو ازبسته نصبی اش جدا کنم:dadad4::dadad4::dadad4:

سلام

محتویات داخل پوشه قالب مورد نظر را با پسوند zip فشرده کنید و بعد در سایت خود نصب کنید. البته این راه همیشه جواب نمیدهد چرا که بعضی از قالب ها برای اجرا نیاز به پلاگین خاص خود دارد که آن را نیز باید نصب کنید .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری