amir2010

k2 فارسی برای جوملا 3.4.3

13 پست در این موضوع

سلام ببخشید اگه ارسال هام زیاده ولی میشه k2 فارسی رو برای جوملا 3.4.3 بگذارید لینکش رو ممنون میشم:yeah::yeah::yeah::yeah::ooof::ooof::ooof::ooof:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

نرو سمت k2 دوست من

از اونایی که قبلا رفتن به کی 2 و .... شدن یه بپرس

از ما گفتن حالا

نرو سمت k2 دوست من

از ما گفتن حالا

درود

میشه بدونم از چه حیثی این رو میگید ؟

نرو سمت k2 دوست من

از ما گفتن حالا

دوست عزیز از ارسال اسپم بپرهیزید . وقتی سوالی پرسیده میشه فقط جواب اون سوال در صورتی که اطلاع دارید بفرمائید . k2 یکی از بزرگترین و معتبرترین افزونه های جوملاست . اگه منظورتون از این پست تاریخ شمسی اونه در نسخه ارس کاملا رفع شده و سایر مشکلات تاریخ برمیگرده به خود جوملا نه افزونه k2

سلام ببخشید این که پولیه رایگانش نیسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:dadad4::dadad4::dadad4::dadad4::dadad4::65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s:

دوست عزیز از ارسال اسپم بپرهیزید . وقتی سوالی پرسیده میشه فقط جواب اون سوال در صورتی که اطلاع دارید بفرمائید . k2 یکی از بزرگترین و معتبرترین افزونه های جوملاست . اگه منظورتون از این پست تاریخ شمسی اونه در نسخه ارس کاملا رفع شده و سایر مشکلات تاریخ برمیگرده به خود جوملا نه افزونه k2

اهان

پس حل شده! دوست من کی 2 100 جور مشکل ناشناخته داره بعد از چند ماه که شروع میشه ارورهاش اونوقت شما نمیایید که بیجاره کاربری که الان اطلاع نداره رو راهنمایی کنید.فقط خواهشا از من ناراحت نشید

بنده به همین شب عید قسم می خورم فقط و فقط دلم می سوزه واسه هر کاربری که می ره سمت کی 2

من دیگه هیچی نمیگم:1:

اهان

پس حل شده! دوست من کی 2 100 جور مشکل ناشناخته داره بعد از چند ماه که شروع میشه ارورهاش اونوقت شما نمیایید که بیجاره کاربری که الان اطلاع نداره رو راهنمایی کنید.فقط خواهشا از من ناراحت نشید

بنده به همین شب عید قسم می خورم فقط و فقط دلم می سوزه واسه هر کاربری که می ره سمت کی 2

من دیگه هیچی نمیگم:1:

چه جالب

والا بنده توی هر سایتی که ازش استفاده کردم هیچ مشکلی برام پیش نیاورد.یه سایتم 3 ساله فعاله . تا حالا k2 ش ادیتم نکرده

:5::5::5:

سلام ببخشید این که پولیه رایگانش نیسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:dadad4::dadad4::dadad4::dadad4::dadad4::65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s:

نسخه های رایگانی که تو نت هست اکثرا مشکل توابع تاریخ رو دارن . اینم هزینه ای نداره برای یه سایت . به هر حال مشکلات تاریخ چندین سال بود که حل نشده بود و صابر جان با صر فوقت خیلی زیادی این مشکل رو حل کردن و قیمت رو هم منصفانه تعیین کردند .

ای بابا چرا اخه قای امیر صادقی عزیز به خدا من همینشم ندارم هیمن نسخش رایگان نیستش واقعن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:dadad4::dadad4::dadad4::dadad4::dadad4::dadad4::dadad4::dadad4::dadad4::dadad4::dadad4:

ای بابا چرا اخه قای امیر صادقی عزیز به خدا من همینشم ندارم هیمن نسخش رایگان نیستش واقعن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:dadad4::dadad4::dadad4::dadad4::dadad4::dadad4::dadad4::dadad4::dadad4::dadad4::dadad4:

فکر کنم هزینه ش از یک کارت شارژ بیشتر باشه!!

واقعا کاری که روی اون انجام شده؛ بالای چند روز کار مداوم و متمرکز بوده!

این مبلغ یک چندصدم اون هزینه و ارزش این افزونه نیستش.

آخرش نه من و نه فکر کنم هیچکدوم از کاربرای انجمن متوجه این پافشاری بی مورد و بی اساس شما نشدم و نشدیم!!

خوده بنده در سایتم با بیش از 14000 مطلب /نزدیک به 2000 مجموعه /بیش از 6000 تگ از سال 2011 تاکنون دارم از این کامپوننت استفاده میکنم تاکنون هم به مشکلی نخوردم!

نه در اپدیتش از جوملای 1.5 به 2.5 و نه در آپدیتش از 2.5 به 3.0 .

از نظر سئو هم بسیار بسیار بسیار فوق العاده ست...

اوندفعه هم خدمتتون عرض کردم.شما به صرف اینکه خودتون یه ترجمه ی بدی داشتید.(حالا به هر دلیلی یا عدم آشنایی و عدم توانایی استفاده از اون یا هر دلیل دیگری) به این معنی نمیتونه باشه که اساس ِ ساخت یه سیستم اشتباه بوده و میبایست منطبق با میل شما طراحی میشده!

دوست بزرگوار من ، لطفاً جملاتتون رو اصلاح کنید.از این به بعد میخواید توی تاپیک ها نظر بدید بهتر و منطقی تر هستش که اینجوری بگید:

پیشنهاد و نظر من اینه که :

نرو سمت k2 دوست من

از ما گفتن حالا

چون موارد و مباحث تجربیه بهتره که تمامی چیزهایی که گفته میشه بگید اقا نظر من فلانه .بهمانه!

شما یه جوری قاطی میگید کسی هم که اطلاع نداشته باشه(که اگر اطلاع داشت اصلا نظر نمیخواست و تاپیک برای پرسش سوال نمیزد!) فکر میکنه دیگه با چه غول و بی شاخ و دمی قراره ور بیافته!

امیدوارم مثل اون بار از حرف بنده ناراحت نشده باشین!!book]

موفق باشید و سربلند

هدیه مدیریت پیشرفته مطالب با k2 2.6.5 فارسی به همراه تاریخ شمسی

میتونی به به سرچ ساده سایت های جوملایی که باk2 جز رده های بالای الکسا هستن ببینی beytoteو zoomit که همشون با سیستمk2 وزرین شده. شاید k2 مشکلش وجود دو سری لینک باشه اونم یکی از ماژول هاش و یکی از خود ادرس مستقیم منو ولی با تغییر فایل روبات میشه این رو کانفیگ درست کرد و از دابلیکت urlجلوگیری کرد.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری