a9876543210ag

قرار دادن jquery در قالب

7 پست در این موضوع

سلام

چند تنظیم jquery بود در قالب جوملایی قرار دادم اما نمیدونم چرا کار نمیدن! در صورتی که در قالب html بدون مشکل هست. فایل های جاوا را به سبک جوملایی فراخوانی کردم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اینطوری نمیشه که دوست عزیز شما یه دمو انلاین یا دست کم خود فایل رو قرار بده تا بگیم مشکل از کجاست تو اکثر موارد فقط با فراخوانی نمی شه نتیجه گرفت توضیح بیشتر بدید وبگید کجا دارین ازش استفاده می کنین

سلام. متاسفانه الان قابلیت اپلود را ندارم چون قالب چیز خاصی نیست. یعنی یک صفحه عادیه که فقط میخوام خاصیت jquery را مشاهده کنم

کدهای مربوط به slideDown and slideUp را فعال میخوام بکنم که نمیشه! از سایت خود jquery هم کپی کردم حتی بازم نشد!

خب دوست عزیز شما فایل جی کوئری که دانلود کردین رو قرار بدین تا ببینم وبهتر راهنماییتون کنم

سلام. خیلی وقت بود سر نزدم من این کدو استفاده میکنم:

$(document).ready(function(){
$(".top").click(function(){
$(".mo1").hide();
});
$(".top").click(function(){
$(".mo1").show();
});
   });

GZIP را فعال نکردم حتی. چون میدونم وقتی فعال بشه فایل های جی کوئری مشکل پیدا میکنند

کسی میتونه آموزش کامل قرار دادن اسلایدهای جی کوئری در جوملا را قرار بده ( افزونه جی کوئری نمیخوام میخوام خود فایلهای جی کوئری دانلودی رو در جوملا قرار بدم )

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری