mo-hammad

معرفی سایت به موتور های جستجو

17 پست در این موضوع

سلام - راهی هست من سایتم رو مثلا در یک مرحله به تمام موتور های جستجو معرفی کنم تااینکه بشینم دو نه دونه برم تو تنظیمات هر موتور جستجو و اینکار رو بکنم ؟

و سوال دیگه چقدر طول میکشه سایت ثبت بشه در موتور ؟

و یه سوال ریز که دیگه واسش تاپیک نزنم - الان تو جوملا واسه برچست زدن موقع نوشتن مطلب سمت چت مانیتور که سری تنظیمات داره ، مثلا اتصال به مجموعه و .... زیرش یه تکس باکس کوچک به اندازه یه سرچ باکس هست

من بالاخره نفهمیدم من برچسبها رو تو این وارد کنم یا نه تو تب تنظیم که داره واسه مطلب که هم توضح کامل راجع به مطلب میدن و هم جا داره برا برچسب باید اونجا وارد کرد ؟

برچسب با ، یا , یا - جدا میشه ؟ با کودوم جدا میشه

خواهش میکنم به همش جواب بدید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

موتور جستجو يعني گوگل الان ٩٠ درصد سرچا تو گوگل هست

بقيش خيلي مهم ني

سايتت تو در گوگل سرچ كنسول و بينگ وبمستر درج كن حله

Sent from my iPhone using Tapatalk

»ن آخه سایتهایی رو دیدم که نوشته آدرس سایتتون رو وارد کنید بعد کنارش کل جستجو گرها از گوگل تا ... هست تیکاشون رو میزنی خود به خود معرفیش میکنه به اونا - این درسته ؟

سوالای دیگم هم پاسخ میدید

نه میشه گفت همه اسکریپتها و سایتهایی که این ابزارها رو دارند درسته کارشون و نه نادرسته...

ولی تا وقتی که میشه لقمه رو از راه مستقیم تری میل کرد؛ چرا دنبال کارهای اضافی بره آدم!!!:dadad4::jan:

2دقیقه بیشتر زمان نمیره بخواید سایتتون رو توی گوگل/یاهو/بینگ ادد کنید.

اینم لینکش

Google Search Console

Bing - Website an Bing

سایت مپ رو چجوری باید بهشون داد ؟ و اینکه سایت مپ رو باید هر چند وقت یه بار با تغییرات سایت دوباره ثبت کرد یا خودش اتوماته؟

و اینکه سایت مپ به صورت کد هست ؟

سوالای پست اولم هم میشه بقیشو جواب بدید لطفا ممنون میشم

افزونه سایت مپ را روی سایتتون نصب کنید. سایت مپ یه صفحه اس . در واقع لینکه. سایت مپ را معمولا توی وب مستر تولز درج میکنن و توی کنسول گوگل آدرس سایت کفایت می کنه

و یه سوال ریز که دیگه واسش تاپیک نزنم - الان تو جوملا واسه برچست زدن موقع نوشتن مطلب سمت چت مانیتور که سری تنظیمات داره ، مثلا اتصال به مجموعه و .... زیرش یه تکس باکس کوچک به اندازه یه سرچ باکس هست

من بالاخره نفهمیدم من برچسبها رو تو این وارد کنم یا نه تو تب تنظیم که داره واسه مطلب که هم توضح کامل راجع به مطلب میدن و هم جا داره برا برچسب باید اونجا وارد کرد ؟

درود

بهنگام نوشتن مطالب در قسمت سمت چپ اصلا قسمتی برای برچسب ها نیست

توضیحت و کلیدواژه

برای ایجاد برچسب باید از پلاگین tortag استفاده کنید البته اگه جوملای شما زیر 3 باشد در غیر اینصورت نیازی نیست.

برچسب ها هر کدام خودشان در فضا هستند پس از وارد کردن هر کدام اینتر کنید و بعدی

استفاده از علائمی که شما بکار بردید برای کلیدواژه هاست که می بایست با علامت , (انگلیسی از هم جدا شوند) بدون فاصله

تصویر شماره 11

برچسب های سایت است که هر بار یک کلمه و سپس اینتر کنید(ممکنه 2 کلمه هم شود)

در تصویر 12

برچسب ها که نیستند

توضیحات کلی همان description سایت است.

کلیدهای تفسیری هم که keywords شما هستند.

در تصویر 12

برچسب ها که نیستند

یعنی چی ؟

و اینکه در تصویر 11 میشه برای مطلب برچسب تعریف کرد ؟فرقش با کلید تفسری چیه ؟ میشه یه مثال بزنید ؟

مثلا بگید برچسب اینه - خانه ، خرید،زیبا

کلید تفسیری چیه پس ؟ یه مثال اینجوری بزنید

در تصویر 12

برچسب ها که نیستند

یعنی چی ؟

و اینکه در تصویر 11 میشه برای مطلب برچسب تعریف کرد ؟فرقش با کلید تفسری چیه ؟ میشه یه مثال بزنید ؟

مثلا بگید برچسب اینه - خانه ، خرید،زیبا

کلید تفسیری چیه پس ؟ یه مثال اینجوری بزنید

برچسب ها رو باید از منوی کاپیوننت ها از قبل خودتون ایجاد کنید - بعد و قتی مطلب رو پست میکنین توی قسمت برچسب ها کافیه دوتا حرف اولش رو وارد کنین تا براتون بیاره

کلیت تفسیری همون keyword ها هستن و برچسب ها tag ها

تفسیری برای هرمطلب جداست و شما خودتون میتونین واسه هر مطلب ازش استفاده کنین کاربردش تنها برای موتور جستوجو گره!

برچسب ها از قبل تعیین میشن و به مطالب اضافه میشن - برچسب ها هم برای موتور ها جستوجو گر کاربرد دارن اما علاوه بر این برای کاربران سایت هم مورد استفاده قرار میگیرن مثلا: وقتی شما توی سایت 10 تا مطلب دارین ولی از بین این مطالب روی 5 تاشون

برچسب "خانه" رو زدین - وقتی یه کاربری میاد سایتتون (از طریق منو یا مطالب میتونه برچسب ها رو ببینه) و وقتی برچسب خونه رو بزنه تمام مطالبی که توی سایتتون برچسب خونه دارن رو واسش میاره

درکل نوعی مجموعه بندی به حساب میتونه بیاد

ولی توی کلید تفسیری کاربر نمیتونه اونا رو ببینه فقط موتور ها اونا رو شناسایی میکنن

برچسب ها هم می تونه کلمات کلیدی باشه یعی عبارت بکار رفته در یکی می تونه در دیگری هم بکار بره

حالا کلیدها رو چجوری جدا کنیم با چه علامتی

؟

بر چسب دقیقا کجا تعریف میشه این کامپوننت که میگی کجاست

برای جداسازی کلید واژه از کاما استفاده کن ,

برای تعریف تگ ها از منوی کامپوننت ها کامپوننت تگ ها رو میتونید دسترسی داشه باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری