amir_opensource

مشکل در عوض کردن لینک لاگین و عضویت و تغییر مسیر ادمین

8 پست در این موضوع

سلام من اسم دایرکتوری administrator رو میخوام به اسم دیگه ای تغییر نام بدم اگر این کار رو انجام بدم چه مشکلی برای سایت به وجود میادش ؟

2 - لینک صفحه ثبت نام رو هم میخوام به یه آدرس دیگه انتقال بدم.

3 - لینک ورود به کنترل پنل رو هم میخوام عوض کنم و فقط کسی به غیر از خودم خبر نداشته باشه؟

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ممنون من بعد از جابه جایی لینک منوهام هنوز تغییر نکرده و هنوز روی آدرس های قبلی هستند اینو چطور میتونم عوض کنم ؟

منوهای چنل مدیریت منظورتونه؟

مهم همون آدرس پنل مدیریته که عوض شده؛ شما مستقیم لینک منو را بزن.. اگر لاگین نکرده باشی، وارد مدیریت نمیشی

مثلا لینک منوی خانه ، محصولات ، درباره ما ، ارتباط با ما ، {سمت چپ بالا (ثبت نام ، ورود کاربران)}

اینا لینک هاشون به هم ریخته. روی هر کدوم که کلیک میکنی باز نمیشه . اینو چطور میتونم اصلاحش کنم ؟

من نحوه ی تغییر آدرس پیش فرض پنل مدیریت جوملا را گفتم... این چیزی که می فرمایید را متوجه نمی شم.... :dadad4:

لطفا برید به این آدرس مرکز تماس,تلفن گویا,ویپ, voip, سیستم تلفنی voip, سیستم تلفنی ویپ, سیستم تلفنی الستیکس, سیستم تلفنی elastix, سیستم تلفنی استریسک, سیستم تلفنی asterisk, وقتی صفحه سایت باز شد

[ATTACH=CONFIG]8927[/ATTACH]

روی منوی خانه کلیک کنید یا اینکه موس رو روش نگه دارید اون پایین مرورگرتون آدرس لینکی که قرار هست بره رو نمایش میده لینکش اینه http://www.digium.ir/http:/www.linux-zone.org در حالی که این لینک

اشتباه هستش لینک خانه باید این باشه : مرکز تماس,تلفن گویا,ویپ, voip, سیستم تلفنی voip, سیستم تلفنی ویپ, سیستم تلفنی الستیکس, سیستم تلفنی elastix, سیستم تلفنی استریسک, سیستم تلفنی asterisk, بقیه منوها هم به همین ترتیب لینک هاشون مشکل دارند امیدوارم خوب توضیح داده باشم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری