abniro

تغییر فونت و تغییر سایز فونت عنوان

7 پست در این موضوع

من میخوام فونت قالبمو عوض کنم. فونت جدید رو داخل پوشه فونت با فرمت های لازم قرار دادم و در فایل css هم font-family ها رو تغییر دادم. کش رو هم پاک کردم. اما فونت قالبم تغییری نکرد.

سوال دوم اینکه میخوام سایز فونت عناوین رو کوچکتر کنم.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

فونت رو میتونید براحتی با استفاده از پلاگین ارس فونت به قالبتون اضافه کنید

هدیه دانلود پلاگین ارس فونت برای افزودن فونت فارسی به قالب

برای تغییر سایز عنوان هم با فایربگ چک کنید میتونید محلی رو که باید تغییرات بدید پیدا کنید

فونت رو میتونید براحتی با استفاده از پلاگین ارس فونت به قالبتون اضافه کنید

هدیه دانلود پلاگین ارس فونت برای افزودن فونت فارسی به قالب

برای تغییر سایز عنوان هم با فایربگ چک کنید میتونید محلی رو که باید تغییرات بدید پیدا کنید

مشکل سایز عناوینم حل شد. ممنون

اما پلاگین ارس فونت روی جوملای من ادد نمیشه

و اینکه متوجه شدم تغییر فونت من به Tahoma با تفییر css امکانپذیره اما مثلا فونت BNazanin هیج تغییری ایجاد نمیکنه.

ارسال شده در (ویرایش شده)

مشکل سایز عناوینم حل شد. ممنون

اما پلاگین ارس فونت روی جوملای من ادد نمیشه

و اینکه متوجه شدم تغییر فونت من به Tahoma با تفییر css امکانپذیره اما مثلا فونت BNazanin هیج تغییری ایجاد نمیکنه.

پلاگین ارس فونت چرا روی جوملای شما اد نمیشه؟ شما باید پلاگین رو فعال کنید و از تنظیمات پلاگین فونتی رو هم که میخواید استفاده کنید فعالش کنید صد در صد روی سایتتون اعمال میشه

ویرایش شده در توسط saber

پاتگین ارس فونت چرا روی جوملای شما اد نمیشه؟ شما باید پلاگین رو فعال کنید و از تنظیمات پلاگین فونتی رو هم که میخواید استفاده کنید فعالش کنید صد در صد روی سایتتون اعمال میشه

نصب شد ممنون

نمیدونم برای این سوالم باید تاپیک جدید بزنم یا نه: سایز عناوین من در لوکال کاملا عوض شد اما با اعمال همان تغییرات در css داخل هاست، سایت اصلی تغییر نمی کند در حالیکه ذخیره سازی روی فایل css موفقیت آمیزه. کش مرورگر رو هم خالی کردم. Ctrl+f5 رو هم رو صفحه سایتم زدم.

شاید css دوباره کامپایل میشه و همه تغییرات شما پیش فرض میشه. قالبتون چیه

قالب گرافیتو

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری