shahinparsa1329

درگاه پرداخت به محصول خاص در جوم شاپینگ

7 پست در این موضوع

درود

امکانی هست که بتوان در جوم شاپینگ محصول خاصی را به درگاه پرداخت متصل کرد؟ لطفا راهنمایی فرمایید.

سپاس

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

منظور شما رو متوجه نشدم.

درگاه پرداخت برای جوم شاپینگ موجوده

آیا قصد دارین دکمه سبد خرید فقط برای یک یا چند کالای خاص مشاهده بشه؟

مثلا من محصولی دارم که می خواهم وقتی شخصی آن را می خرد پول به حساب من واریز شود که این ویزگی فقط برای محصول من باشد.

مثلا من محصولی دارم که می خواهم وقتی شخصی آن را می خرد پول به حساب من واریز شود که این ویزگی فقط برای محصول من باشد.

سلام

اصولا در یک فروشگاه محصول به فروش میرسد . در فروشگاه اینترنتی هم کاربر با انتخاب محصول به درگاه بانکی یا واسط متصل و بعد از پرداخت میتواند کالا را دریافت کند .

منظورم این نیست. خود فروشگاه درگاهی برای خرید تمام محصولات دارد اما من می خواهم مثلا یکی یا چند محصولی که مال خودم هست را درگاه جداگانه بدهم.

سلام

درگاه جداگانه نداریم. شما میتونید از فروشگاه سازهای با قابلیت مولتی وندر همچون هیکا در جوملا و یا اپن کارت استفاده کنید . البته پول به حساب صاحب سایت میره اما شما میتونید خودتون محصول بزارید و گزارش فروش محصولات خوذتون رو ببینید و بعد با مالک سایت تسویه نمایید.

خب میشه این کارو تو ویرچو مارت انجام داد

کافیه تو تنظیمات بان*** گروه فروشنده و یا حتی از المان های دیگه استفاده کنید

اما دقت داشته باشید 2 تا حساب از یک بانک برای یک سایت امکان پذیر نمیباشد!

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری