farhad6169

چگونگی تبدیل جوم شاپینگ یا ویرچومارت به کاتالوگ محصولات

7 پست در این موضوع

با سلام

یکی از دوستان گفت که میشه از ویرچومارت به عنوان کاتالوگ محصولات استفاده کرد.

از دوستان کسی می دونه که چطور میشه از جوم شاپینگ یا ویرچومارت به عنوان کاتالوگ محصولات استفاده کرد.

با تشکر

یا حق

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

درود

از منوی ویرچومارت در صفحه مدیریت جوملاتون وارد منوی Virtuemart Configuration*بشید . توی همون صفحه اول نوشته "استفاده فقط بعنوان کاتالوگ "

موفق باشید

attachment.php?attachmentid=8971&stc=1attachment.php?attachmentid=8972&stc=1

با تشکر فراوان.

من این کار رو با J2store انجام دادم ولی ظاهرا امکاناتش خیلی کم شد. آیا با این کار امکانات ویرچومارت تغییری می کنه؟

یه سوال دیگه اینکه:

آیا این امکان برای جوم شاپینگ هم وجود دارد یا خیر؟

با تشکر

درود

جوم شاپ رو من کار نکردم . خب مطمئنا وقتی شما میزنید استفاده فقط بعنوان کاتالوگ خیلی از قابلیت هایی که به فروشگاه بر میگرده رو دیگه ندارید . میشه یه افزونه portfolio*ساده .

چه امکاناتی مد نطرتونه دقیقا ؟ چون معمولا کسی برای کاتالوگ از افزونه های فروشگاهی استفاده نمیکنه

با سلام

می خام همونطوری که محصولات رو نشون میده، در یک صفحه همراه با توضیحات و مشخصات محصول ، افزونه هایی که هست برای نمایش های بهتر محصولات مثل جدیدترین ها یا ماژولهایی که محصولات رو بصورت زیبا نشون میده رو حداقل داشته باشه. من فقط می خام که محصولات رو بشه با کامپوننتی نمایش داد که با خودش دسته بندی ها رو انجام بدم و نمایش های زیبایی هم ازش خروجی بگیرم. در ضمن سئوی خوبی هم داشته باشه و سنگین هم نباشه.

قبلا شنیده بودم که ویرچومارت سنگین هستش. ولی نمی دونم که همچنان سنگینه یا نه.

در حال حاضر من برای جوملا 3 می خام سایت رو بزنم و ظاهرا ویرچومارت جوملا 3 هم آمده.

با تشکر

برای کاتالوگ از افزونه های مدیریت محتوا مثل k2 استفاده کنید . هم افزونه های خوبی برای نمایش مطالب داره و هم سئوی خیلی خوبی داره

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری