reza_mirzapour2002

آیا جوم شاپینگ قدرت راه اندازی فروشگاهی مثل دیجی کالا رو داره ؟

6 پست در این موضوع

سلام

فروشگاه دیجی کالا با asp و کلی برنامه نویس حرفه ای و هزینه بسیار بالای نگهداری روی سرور اختصاصی پارس آنلاین راه اندازی شده .

حالا اینکه سرور اختصاصی هست یا کولو***ن نمیدونم .

سوال من اینه که اگه کلیه مسائل امنیتی سرور اختصاصی و هاست رعایت بشه با چیزی مثل جومشاپینگ میشه همچین فروشگاهی برپا کردکه روزی 50 هزار نفر بازدیدکننده داشته باشه ؟

آیا cms توان این کار رو داره ؟

ممنونم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

جوم شاپینگ رو نمیدونم که توانایی این میزان بازدید رو داره یا ن

ولی پرستا شاپ و اپن کارت بله میتونند

سلام

فروشگاه دیجی کالا با asp و کلی برنامه نویس حرفه ای و هزینه بسیار بالای نگهداری روی سرور اختصاصی پارس آنلاین راه اندازی شده .

حالا اینکه سرور اختصاصی هست یا کولو***ن نمیدونم .

سوال من اینه که اگه کلیه مسائل امنیتی سرور اختصاصی و هاست رعایت بشه با چیزی مثل جومشاپینگ میشه همچین فروشگاهی برپا کردکه روزی 50 هزار نفر بازدیدکننده داشته باشه ؟

آیا cms توان این کار رو داره ؟

ممنونم

در صورتیکه سرور مناسبی داشته باشید مشکلی نخواهید داشت مطمئنن شرکتهای بزرگ به تمامی جنبه های راه اندازی یک فروشگاه فکر میکنند

درود

سایت دی جی کالا فقط یه سیستم فروشگاهی تحت وب نیست . در واقع سیستم فروش تحت وبش ساده ترین قسمت قضیست . شما فرقی نمیکنه که با چه زبان برنامه نویسی و یا چه سی ام اسی بخواید شبیه اون رو پیاده سازی کنید . باید جوانب کار سنجیده بشه . مثلا فیلتر های فوق العاده جستجو در دی جی کالا خیلی به این فروشکاه کمک کرده . شما باید فیلتر های جستجوی جوم شاپ رو مقایسه کنید با اون . یا سروری که سایت روی اون قرار میگیره . افزونه ها و ادوات امنیتی - سیستم پیگیری فروش و .... رو بررسی کنید . وگرنه اگه این قابلیت ها رو توی دی جی کالا نا دیده بگیرید هیچ تفاوتی با یه سیستم فروشگاهی ساده نداره . پس به اعتقاد من شما اول زیر ساخت رو تدارک ببینید بعد سیستم فروش رو بسنجید که با چی بزنید

مو فق باشید

برای یک فروشگاه حرفه ای تحت جوملا ، بهترین گزینه ، نسخه Business هیکاشاپ (Hikashop) می باشد که اگر نگیم 100% ، بالای 90% امکانات دیجی کالا رو بدون نیاز به نصب افزونه ، روی هسته خودش داره

باز هم تاکید می کنم ، کاملترین نسخه اش یعنی Business

به نظر شخصی من پرستاشاپ و اپن کارت قدرت اینکه یک فروشگاه خیلی بزرگ بشوند رو دارند

من نمونه هایی برای این موضوع دارم

در ضمن من نظر جناب صادقی و جناب طالبی رو کاملا تایید میکنم که ابتدا شما باید زیر ساخت لازم رو فراهم کنید سپس به فکر سی ام اس باشید.

خود من یک سال است دارم برای فراهم سازی زیر ساختهای لازم برای ایجاد بستر مناسب برای فروشگاه اینترنتی کار میکنم و فروشگاه رو با پرستا کار کردم البته هنوز آنلاین نیست.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری