shahinparsa1329

مشکل در نمایش مدیریت افزونه ها

6 پست در این موضوع

درود

وقتی می خواهم وارد مدیریت افزونه ها شوم خطای زیر را نمایش می دهد. لطفا راهنمایی فرمایید.

Fatal error: Call to a member function get() on a non-object in /home3/rangink1/public_html/demo2/administrator/components/com_installer/controller.php on line 39

سپاس

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket
درود

وقتی می خواهم وارد مدیریت افزونه ها شوم خطای زیر را نمایش می دهد. لطفا راهنمایی فرمایید.

Fatal error: Call to a member function get() on a non-object in /home3/rangink1/public_html/demo2/administrator/components/com_installer/controller.php on line 39

سپاس

هوالرئوف

سلام افزونه یا پلاگین یا کامپوننتی را نصب کردید که اینجوری شده؟

از کی اینجوری شده؟

این داره میگه com_installe کامپوننت اینستال خط 39 ارور داده اررورشم مال اینه که یا چیزی نصب کردی یا اینکه شما میتونید نمایش اخطار php روی حداقل قرار بدید

یا اینکه کلا یک جوملا یخوام با همون ورژن جوملا روی جوملاتون استرکت کنید حتما درست میشه قبل از این کار اونا راچک کن

یاعلی

چگونه اخطار php روی حداقل قرار بدهم. البته من یک بار بسته اصلی را اکسترک کردم ولی درست نشد.

درود دوست عزیز

شما کامپوننتی نصب کرده اید که ظاهرا تداخل در افزونه ها ایجاد کرده/ ابتدا از سایت خود یک بکاپ تهیه کرده و سپس به آدرس ذکر شده بروید و خطا را ررسی نمایید.

خطای مهلک: تماس به دریافت تابع عضو () در غیر شی در / home3 / rangink1 / public_html / ایجاد نسخه ی نمایشی 2 / مدیر / قطعات / com_installer / controller.php در خط 39

فعال کردن و غیرفعال کردن گزارش خطا در PHP

به دلیل مسائل امنیتی بر روی سرورها Display error یا گزارش خطا در تنظیمات php غیرفعال می باشد. با توجه به نیاز ،برنامه نویسان و توسعه دهندگان می توانند برای مشاهده خطاهای برنامه های Php خود با وارد کردن هر یک از کدهای زیر در ابتدای برنامه خود، بتوانند انواع مختلف خطاهای برنامه را مشاهده و برای رفع مشکل اقدام کنند.

* توجه : بهتر است کد مربوطه را در ابتدای فایل php بعد از تگ شروع قرار دهید.

جهت غیرفعال کردن نمایش تمام انواع خطا:

;(error_reporting(0

برای نمایش خطاها ، هشدارها ، پردازش ها و توجهات:

;(error_reporting(E_ERROR | E_WARNING | E_PARSE | E_NOTICE

برای نمایش تمامی خطاها به جزء توجهات:

;(error_reporting(E_ALL ^ E_NOTICE

جهت نمایش تمامی ارورها:

;(error_reporting(E_ALL

و برای گزارش کردن تمامی خطاهای php

;(error_reporting(-1

چگونه اخطار php روی حداقل قرار بدهم. البته من یک بار بسته اصلی را اکسترک کردم ولی درست نشد.

سلام دوست عزیز

آموزشش تو خود انجمن جوملا وجای دیگه هست

درضمن من مطمان هستم افزونه ای نصب کردی لطفا افزونه ای جدیدی یا ماژول یا کامپوننت های جیدید را غیرفعال کنید درست میشه..

یاعلی ع

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری