shahinparsa1329

راهنمایی برای تعیین هزینه برای مشتری

9 پست در این موضوع

درود

من سایت فروشگاهی زیر را با هیکاشاپ برای مشتری طراحی کردم که می گوید شخصی است. می دانم که هزینه را با توجه به سطح مشتری لازم است مشخص کرد ولی به احتمال زیاد هزینه خیلی پایینی

می گوید و قرار است مدیریت کامل وب سایت را بر عهده گیرم. حالا پیشنهاد شما چیست؟ لطفا راهنمایی فرمایید.

خانه - demo

سپاس

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket
از لحاظ قالب بله و مشتری پسندیده است.

درود

دوست عزیز با عرض معذرت ولی از دید بنده وب سایت خیلی نامنظم هست البته شما می فرمایید مشتری پسندیده و اصل هم مشتری شماست ولی چیزی که هست بایست شما در نظر داشته باشید این نمونه کار شما خواهد شد و سایرین بهش سر بزنند جلوه مناسبی برای شما نخواهد داشت

قیمت های طراحی سایت خیلی متفاوت میتونه باشه

1. میزان بودجه مشتری

2. میزان زمانی مصرفی

3. اورحینال یا نال بودن افزونه ها

4. طراح

5. میزان سئوسازی و ایمن سازی

6. هاست و دامنه

7. حتی شهر محل تحویل پروژه

8. مدت زمان پشتیبانی

9. میزان انتظارات مشتری

10. و...

شما ی توضیح کلی در این موارد بدی بنده میتونم قیمتی که خودم عرضه میکنم رو عرض کنم شما بسته به خودت قیمت بدی (وابسته به انتظارات و توانایی ها خودتون)

درود

از نظر بنده سایت خیلی جلوه بدی دارد و این برای شما به عنوان طراح سایت میتواند خیلی بد باشد.

دوستان هم عرض کردن ، اما مشتری از طراحی سایت شاید چیز زیادی نداند اما شما باید رعایت یکسری از اصول طراحی را داشته باشید تا در آینده از همین رزومه های کوچک به موفقیت بزرگ دست پیدا کنید.

من به شخصه برای این سایت هیچ قیمتی نمی توانم تعیین کنم.

سپاس.

متاسفانه همین سایتها هستند که وب فارسی رو کم ارزش میکنند. شما باید کمی بیشتر صبر میکردید و بیشتر تمرین میکردید. کمی توقع خودتون رو بالا ببرید و حداقل یه اتود از سایت رو از قبل از طراحی کنید.

مطمئنا اگر شما از روی یک طرح از پیش طراحی شده سایت رو پیاده سازی کنید نتایج خیلی متفاوت با این خواهد بود. سایت شما اصلا ساختار استاندارد یک سایت استاتیک رو هم نداره چه برسه به یک فروشگاه آنلاین که طراحی اون پیچیدگیهای خاص خودش رو داره.

ناراحت نشید دوست عزیز ولی این بیشتر شبیه به مار و پله س تا سایت !

استاندارد برای یک سایت با حداقل امکانات و محتوا شامل :

• Page Header
  • Navigation Tools
  • Sidebar Columns
  • Primary Content
  • Page Footer

واژه استاندارد در تعریف سازمان جهانی استاندارد( ISO - International Organization for Standardization) ، به معنی داشتن حداقل هاست.

منابع :

1. webstyleguide.com
  2. University of Colorado

امیدوارم از کار بعدی شما لذت ببریم.

دوستان خوب نظرات خیلی خوبی دادند وبه جا ولی بهتر بود راه هکار عملی را نیز ارایه دهند تا تا این دوستمان سر خورده و پشیمان از سوال نشه ودلگرامی باشه برای کارهای ایند شان

با تشکر از همه دوستان

باسلام خدمت شما.

اول از همه اینکه شما در سایتتون از هیکا استفاده نکردید و از DJ Classi field استفاده کردید.

ببنید دوست من .فکرکنم دوستان کمی تند با نظرخواهی شما برخورد کردند. ولی باید واقع بین بود...

این سایت رو روی همین قالب خیلی بهتر و منظم تر میشه پیاده کرد.

چند مثال میزنم با توجه به اینکه قالب رو خودتون طراحی کردید. به نظر من اساس مشکلات شما در پوزیشن بندی نادرست قالبتون هست.

خانه

شما چندین و چند پوزیشن فیت و بصورت متوالی ایجاد کردید.پوزیشنی ایجاد کردید که نامش left هست ولی عملا هیچ ربطی به left بودن نداره و کل صفحه رو گرفته...

این پوزیشنبندی ای که شما کردید بیشتر متناسب یک قالب تک صفحه هستش.نه قالب استاندارد.

اون آیکون منوی ریسپانسیوی در اون بالا وقتی که سایت در حالت استاندارد خودش هست.کاربردی نداره.

اون رو بردارید و یک منوی استاندارد بگذارید.

ماژول منوی DJClassifieds User Menu یه جایی در سمت راست یا چپ قالبتون بگذارید. البته پوزیشن ها رو ست کنید

ماژول ورود به سایت رو در سمت چپ و همتراز با بلاک اصلی کانتنت ست کنید

padding عنوان ماژول ها رو کمتر کنید.خیلی زیاد هستش.

و....مابقی موارد

موفق باشید و سربلند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری