CO-2014

نظر سنجی درباره اسلایدر های هوشمند

5 پست در این موضوع

درود

دوستان عزیز چند نفر از شما تابحال با اسلایدرهایی مانند : unite Revolution Slider ، nextend Smart Slider و Offlajn Layer Slider کار کرده اید ؟

چنانچه پاسخ مثبت هست لطفا مزایا و معایب این 3 اسلایدر رو بیان کنید تا ضمن رفع اشکال به دیگر دوستان علاقمند هم کمک کرده باشید.

شخصا از کامپوننت Revolution Slider استفاده کردم ولی متاسفانه بسیاری از آپشنهای اون کار نمیکردند و نتیجه خوبی در بر نداشت. مثلا افکت سایه زیر اسلایدر اجرا نمیشد یا حالت ریسپانسیو پاسخگو نبود و فقط برای اسلایدهایی که بجای تصویر پس زمینه از transparent layer استفاده شده بود، کار میکرد.

اسلایدر فقط در زمان آنلاین بودن به درستی کار میکرد. جای المنتها و کلیپ آرت ها در زمان تنظیم در اسلایدر ، با زمان نمایش نهایی متفاوت بود یعنی اگه شما به یک عکس کوچک موقعیت 10x - 155y رو میدادید، در زمان نمایش مقدار طول و عرض متفاوت بود و تصویر در جایی که شما تعیین کرده بودید قرار نداشت. فونت ها به اسلایدر تزریق نمیشدن و چندین تنظیم دیگه هم اصلا کار نمیکردن.

و چند ایراد دیگه که الان یادم نیست. کلا اسلایدر ساز خودش رو میزد !

(مشکل حل شد و کامپوننت به خوبی کار میکنه. توضیح در پست 5)

اگر با یک اسلایدر از این نوع (یعنی اسلایدرهایی که در یک اسلاید از چندین لایه روی هم استفاده میکنند) یک بار کار کنید و اصول رو یاد بگیرید، برای کار با دیگر کامپوننتها از این نوع کارتون بسیار راحت خواهد بود. و نهایتا در دو ساعت میتونید اسلایدهای مورد نیازتون رو بسازید. البته به شرطی که بدونید قراره چی بسازید و تصاویر هم دم دستتون باشه.

فیلم های آموزشی هر کدوم رو در این لینکها میتونید مشاهده کنید :

nextend

https://www.youtube.com/channel/UCTBKML0ujQUgN5r7ePNyjjQ/playlists

unitecms

Video Tutorials - Unite CMS

Offlajn

https://www.youtube.com/channel/UCavIJLOlBgTI9iZ3mNXoTMg/videos

لطفا چنانچه نظر یا تجربه ای در این زمینه دارید،مطرح کنید.

سپاس.

ویرایش شده در توسط CO-2014

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوستان کسی نظزی نداره در این مورد ؟ آیا کسی نسخه اورژینال این افزونه ها رو داره ؟ منظورم نسخه بدون محدودیت در نصب و دامنه هست ( یعنی نسخه developer ).

قطعا عملکرد افزونه در نسخه اورژینال بدون نقص خواهد بود.

الان نسخه جدید unite revolution منتشر شده. نسخه 4.6.9. دارم امتحان میکنم ببینم چطور کار میکنه. نتیجه رو منتشر میکنم.

دو تا پلاگین تو انجمن معرفی شده. ی*** option های متفاوت و کارآمدی داره. احتمال داره برای کار شما جواب بده.

اگه اشتباه نکنم اسمش jquery easy می باشد.

امیر هکر عزیز ممنون از پاسختون. من واقعا شیفته قدرت این کامپوننت شدم. اگر کار با این کامپوننت رو یاد بگیرید دیگه هیچ چیز شما رو قانع نخواهد کرد !

الان بعد از کمی مطالعه در مورد جاوا اسکریپت تونستم خطای بوجود اومده رو حل کنم.مشکل درواقع override شدن کدهای جاوای قالب به موقعیت ماژولی بود که اسلایدر رو در اون قرار داده بودم.

در کامپوننت unite Revolution Slider زمانیکه ماوس رو روی یکی از دکمه ها ( مثلا save setting) ببرید در پایین مرورگر این خطا : (javascript void(0 رو نشون بده، افزونه شما دچار تداخله . بنابر این حتی اگر اسلایدر کار هم کنه ناقص هست و بعضی آپشنها غیر فعال خواهند بود.

نحوه رفع مشکل کار نکردن دکمه ها و آپشنهای افزونه unite Revolution Slider

به مدیریت ماژولها برید و وارد ماژولی که برای اسلایدر ساختید بشید. از تنظیمات ماژول و در تب advanced، گزینه no conflict mode رو روی yes قرار بدید.

سپس در همون تب و کمی پایینتر گزینه Module Style رو روی no قرار بدید تا کلاسهای ماژول اسلایدر شما توسط قالب override نشه و اسلایدر به خوبی کار کنه.

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14425395191.png

لطفا تجربیات خودتون رو در این زمینه به اشتراک بگذارید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری