vahhab85

نمایش فرم ثبت نام در صفحه اول سایت

7 پست در این موضوع

سلام دوستان،

من یک سایت خیلی ساده دارم درست می کنم که فقط می خوام فرم ثبت نام در صفحه اول سایت باشه. هر پلاگینی یا مدولی استفاده کردم یک سری مشکلات داشت. پلاگین یا مدول خوب هم که پولی هست. می شه کسی راهنمایی کنه؟ آیا باید با تعویض تمپلیت این کار رو بکنم؟

مشکل دیگه هم اینه که می خوام بعد از ثبت نام، به یک وبسایت دیگه redirect کنم. خیلی ممنون می شم کسی بتونه کمکم کنه.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ماژول فرم ورود بزارید تا صفحه اصلا . راحت ترین راحه به نظرم.

مسیله اینه بعد که ثبت نام کردش لینک براش ارسال میشه. که باید از ایمیل تایید کنه برگرده به اون ادرس که تایید بشه

ماژول فرم ورود بزارید تا صفحه اصلا . راحت ترین راحه به نظرم.

مسیله اینه بعد که ثبت نام کردش لینک براش ارسال میشه. که باید از ایمیل تایید کنه برگرده به اون ادرس که تایید بشه

سلام psobhanlo

خیلی ممنون از پاسختون. واقعیتش من برای آوردن صفحه ثبت نام به روی صفحه اصلی از مدول S5 استفاده کردم که مدول جالبی هست. فقط باید دقت کنید که نسخه php رو روی 5.6 قرار بدید. برای redirect هم در کد های خود جوملا تغییراتی رو انجام دادم. ولی یک مشکلی هست! اونم اینکه فقط موقعی که ثبت نام از طریق فرم اصلی جوملا انجام می شه و دکمه register کلیک می شه، به صفحه ارجا داده شده توسط من ارجا داده می شه. اگه از طریق s5 ثبت نام بشه، هیچ اتفاقی نمیوفته. به سازنده S5 ایمیل دادم، گفت نمی تونه کاری بکنه، یعنی می گفت همینی که هست.

یک مدول دیگه رو هم امتحان کردم که simpple registration بود، اونم همین مشکل رو داره.

یعنی الان فرم ثبت نام رو روی صفحه اصلی دارم ولی نمی تونم یک کاری بکنم که بعد از فشار داده شدن دکمه register هم در سایت ثبت نام بشن و هم به سایت مورد نظر redirect بشن. دستور redirect رو هم داخل برنامه simmple registration گذاشتم ولی متاسفانه بعد از فشرده شدن دکمه ثبت نام بدون اینکه یوزر ثبت نام بشه به لینکی که من آدرس دادم ارجا داده می شه.

از دوستان php کار کسی می تونه کمکم کنه و همین دستور redirect رو طوری در یکی از این دو برنامه جا سازی کنه بعد از فشردن کلیک، هم یوزر ثبت نام بشه و هم به لینک مورد نظر ارجا داده بشه.

اینم دستور redirect:

<?php header('Location: 404 Page Not Found:

خب چرا یه rsform نصب نمی کنید؟

بعد یه فرم ثبت نام بسازید، پلاگین plg_rsfpregistration رو نصب و فعال کنید. فرم ثبت نام رو به فرم ثبت نام جوملا متصل کنید

بعد منوی صفحه اصلی رو بدید به فرم.

برای ریدایرکت هم در تنظیمات فرم می تونید.

خب چرا یه rsform نصب نمی کنید؟

بعد یه فرم ثبت نام بسازید، پلاگین plg_rsfpregistration رو نصب و فعال کنید. فرم ثبت نام رو به فرم ثبت نام جوملا متصل کنید

بعد منوی صفحه اصلی رو بدید به فرم.

برای ریدایرکت هم در تنظیمات فرم می تونید.

خیلی ممنون بابت پاسختون،

روشتون بسیار عالی بود، تستش کردم و تقریبا همون چیزی بود که می خواستم.

برای این می گم تقریبا که یک مرحله اضافی هنوز داره! یعنی بعد از ثبت نام باید دکمه continue رو یوزر فشار بده تا به لینک مورد نظر ارجا داده بشه! اگه همین مرحله هم داخل مرحله قبل ادغام بشه، بسیار عالی می شه. باز هم اگه دوستان بتونن کمکم کنن ممنون می شم.

خیلی ممنون بابت پاسختون،

روشتون بسیار عالی بود، تستش کردم و تقریبا همون چیزی بود که می خواستم.

برای این می گم تقریبا که یک مرحله اضافی هنوز داره! یعنی بعد از ثبت نام باید دکمه continue رو یوزر فشار بده تا به لینک مورد نظر ارجا داده بشه! اگه همین مرحله هم داخل مرحله قبل ادغام بشه، بسیار عالی می شه. باز هم اگه دوستان بتونن کمکم کنن ممنون می شم.

سلام دوستان،

مشکل دوم هم حل شد، به ساپورتشون ایمیل دادم و مشکلم رو حل کردن. متن ایمیلشون:

Hello vahhab.

You have a new message from Andrei Cristea.

Re: Registration Redirect

If I understand correctly you would like to "skip" the configured "Thank you" message and redirect the user to your desired external URL. This can be easily achieved by:

- going to the "Form info" tab of the form's configuration;

- disabling the built-in `Thank you` message;

- adding your external URL in the "Return URL" field.

This way when the form is submitted the user will be redirected directly to the configured "Return URL".

Please try it and let me know!

ممنون

خوشحالم که راه حل مناسبی پیدا کردید.

من تاپیک رو چون مشکل رفع شده می بندم. موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری