nazanin123

css رو ویرایش میکنم و بعد از پنج دقیقه به حالت قبل برمیگرده؟؟!!!

8 پست در این موضوع

سلام دوستان

من در t3assets » css تغییرات ایجاد میکنم یعنی فایل مورد نظرمو که css هست ویرایش میکنم ولی بعد از پنج دقیقه همه چی به حالت قبلی برمیگرده !!!!!

چرا ؟؟؟ من باید چیکار کنم ؟؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

باسلام

به مدیریت قالب برید و گزینه Less CSS را غیرفعال کنید.

بعد از اتمام تمامی تغییرات ؛ در صورت نیاز گزینه بالا را فعال کنید...

موفق باشید و سربلند

باسلام

به مدیریت قالب برید و گزینه Less CSS را غیرفعال کنید.

بعد از اتمام تمامی تغییرات ؛ در صورت نیاز گزینه بالا را فعال کنید...

موفق باشید و سربلند

سلام

من به مدیریت قالب ها رفتم ، ی لیست از قالب ها هست ، بعد روی قالب مورد نظر کلیک کردم وارد وارد تنظیماتش شدم ، ی گزینه بالا هست که نوشته Less css که وقتی روش میزنم اعمال میکنه ولی گزینه ای بنام غیرفعال کردن ندارم ...

شما باید تغییراتی که در Css میخواین بدین داخل فایل custom.css در پوشه css قالب بدید. نه در مسیری که گفتید

شما باید تغییراتی که در Css میخواین بدین داخل فایل custom.css در پوشه css قالب بدید. نه در مسیری که گفتید

سلام

این فایل custom.css نیستش ... میشه ی خرده بیشتر توضیح بدین ؟؟؟

من توو تنظیمات قالبم ی بخش دارم برای css دادن هست ، 4 تا کادره ، ی*** نوشته after<head< بعدیش نوشته before </head< بعدیش after<body< بعدیش before </body<

ولی من متوجه نیستم دقیقا اینا چی هستن

اگر تغییرات مورد نظر رو میشه ازینجا اعمال کرد میشه ی توضیحی در موردشون بدین؟؟؟

در پوشه css یک فایل بنام custom.css ایجاد کنید و کدهای سی اس اسی که میخواهید تغییر بدید رو داخلش کپی و سیو کنید.

اون تگ ها هم مربوط به کدهای جاوااسکریپت و سایر کدهای موردنیاز هستش که برخی موارد مدیران سایتها نیازشون میشه که در قالب قرار بدند. قبلا بطور مستقیم فایل سورس قالب دستکاری میشد ولی در قالبی که درحال استفاده از اون هستید.سازنده این رو بعنوان یک آپشن مکمل در قالب اضافی کرده که دیگه سورس رو مورد دستکاری قرار ندید و از طریق همین پنل مدیریت نیازهاتون رو برطرف کنید.

موفق باشید و سربلند

در این مسیر: templates/yourtemplate/css/custom.css

این فایل custom.css اگه وجود نداره بسازیدش. بعد تغییراتی که میخواین در استایل قالب بدین داخل این فایل بدین.

در این مسیر: templates/yourtemplate/css/custom.css

این فایل custom.css اگه وجود نداره بسازیدش. بعد تغییراتی که میخواین در استایل قالب بدین داخل این فایل بدین.

@Hojjat MardaneZadeh

راه حل شما و آقاي مردانه زاده جواب داد

از فرصت استفاده کنم و از آقاي مردانه زاده بابت فارسي سازي و تنظيمات اين قالب براي بنده تشکر کنم ، آقاي مردانه زاده ممنونم

فقط ي سئوال ديگه , من اصلا با جوملا کار نکردم و همش وردپرس بودم

فرض کنيد من قصد دارم فونتي را بولد کنم و کلاس مربوط رو در فايل custom.css وارد ميکنم و حالا من فقط موردي رو که ميخوام تغيير بدم اينجا بيارم يا همه رو

يعني منکه ميخوام فقط متن بولد بشه نياز هست که مجددا مواردي که درست هست مثل size , color و غيره باز درين پوشه بيارم يا نه فقط موردي رو که ميخوام تغيير بدم رو بيار؟؟؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری