hesam_bdl

دسترسی هر کاربر به مطلب خصوصی خودش در جوملا 1.5

3 پست در این موضوع

دسترسی هر کاربر به مطلب خصوصی خودش در جوملا 1.5

در جوملا 1.5 پلاگین یا راهی میخوام تا هر کاربر عضو بعد از ورود، به مطلبی که مخصوص خودش هست منتقل یا ریدایرکت بشه و هیچ کس هم نتونه اون پست رو بخونه به جز خود اون عضو.

در واقع دو مورد شد: اول: راهی برای اینکه بتونم در هنگام درج مطلب سطح دسترسی رو یک کابر خاص انتخاب کنم و دوم کاربر بعد از لاگ این به اون صفحه منتقل بشه.

البته قبلا پلاگین inlneACL و پلاگین Core Design Access Text plugin نام دارد که به اختصار cdaccesstext و کامپوننت redirect-on-login و کامپوننت pages-and-items و کامپوننت frontend-user-access رو امتحان کردم ولی نتیجه نگرفتم.

بعضی مثل user-access نسخه پولی شون خوبه ولی باز هم در بخش درج مطلب برای دسترسی کاربر خاص گزینه ایجاد نمیکنن! لطفا راهنمایی کنید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

آقا کسی نبود جواب منو بده؟ من متوجه شدم این قبلیتی که میخویم از جوملا 1.6 به بعد کاملا ارائه شده smile22

اما الان توی جوملا 1.5 راهی نیست این قابلیت رو خودم اضافه کنم. میدونم میشه اما حرفه ای نیستم بتونم خودم ایراد گیری کنم!

کامپوننت noixACL2.0BetaReleased رو از جوملا کد گرفتم و به نظرم همونه که میخوام اما وقتی توش میخوام سطح دسترسی رو ایجاد کنم صفحه پر از اخطار و خط های مشکل دار نشون میده!:33:

دوستان مشکل من که حل شد تقریبا:bala:. جواب: از frontend-user-access استفاده می کنم!:128fs318181:

اما یعنی واقعا هیشکی نبود جواب بده؟!!!:65d6a5d6s:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری