nazanin123

درخواست راهنمایی از سئو کاران جوملا ( در خصوص تگ h و متا تگ ها)

6 پست در این موضوع

باسلام

من پس از بررسی سایتم توسط سایت chkme.com متوجه شدم در صفحه اصلی سایت اصلا از تگ h استفاده نشده ، چه از نوع h1 چه h2

از آنجایی که سایت از k2 استفاده میکنه متوجه نشدم از کجا باید تگ h1 رو به عنوان اصلی سایت اختصاص بدم ، صفحه اصلی سایت من k2 هستش ، قاعدتا در صفحه اصلی عنوان سایت باید h1 باشه ، از کجا باید تگ h رو معرفی کنم ؟؟؟

سئوال دومم ، در صفحه مطلب در سایت من تگ h1 نداره و عنوان مطلبم h2 هست ، از این مسیر دستور میگیره components/com_k2/templates/default/item.php من در همین فایل item.php تگh2 رو به h1 تغییر بدم کافیه ؟؟؟ کار استانداردی هست ؟؟؟ یا باید از جای دیگری تغییر بدم ؟؟؟

سئوال آخرم، در برخی از سایت های آنلاین تست سئو من ی اخطار عجیب میگیرم ، میگن سایت شما عنوان ، توضیحات ، فایل ربوتز و نقشه سایت نداره ،

من همه اینارو دارم ، فقط نقشه سایتدر روت سایت ندارم

من کامپوننت mapx رو نصب کردم و نقشه ساختم ، چجوری باید این نقشه رو به گوگل معرفی کنم؟؟؟

آنلاین سایت : کلیک کنید

من همزمان با این سایت جوملایی ی سایت وردپرسی هم ایجاد کردم ، ولی در تلگرام متاتگ های جوملام نمیاد وردپرس میاد ، اینم ی توضیحی بدین

ببخشید طولانی شد ، خیلی گشتم توو نت چیزی نبود ، قطعا به درد بقیه هم میخوره ... مرسی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

باسلام نیازی به ادیت سورس php نیست.پیشنهاد میکنم فایل css رو باز کنید و بخشهایی که مدنظرتون هست رو تگ های مختلفی بدید.

برای اضافی کردن نقشه سایت ایجاد شده توسط ایکس مپ از طریق لینک زیر اقدام کنید

Submit a sitemap to Google Search Console - Sites Help

و برای مدیریت نقشه های سایت یا سایتهای خودتون

Manage sitemaps with the Sitemaps report - Search Console Help

منظورتون رو هم از سایت وردپرسی تلگرام و...متوجه نشدم!

موفق باشید و سربلند

باسلام نیازی به ادیت سورس php نیست.پیشنهاد میکنم فایل css رو باز کنید و بخشهایی که مدنظرتون هست رو تگ های مختلفی بدید.

موفق باشید و سربلند

ببینید توو تلگرام وقتی لینک سایت جوملاییم رو وارد میکنم متاتگ ها نمیان ، درحالیکه من متاتگ ها و توضیحات رو تکمیل کردم .. میشه بگین چیکار کنم؟؟؟

چجوری توو css از تگ h استفاده کنم ، من ی کد میذارم شما تگ h1 رو بهش اضافه کنید ممنون

.item title {
font: 1em Byekan,tahoma
color: #ff000

موفق باشید و سربلند

من سالهاست توو وردپرس با css سروکله میزنم ، مینویسم ، میخونم همچین چیزی نشنیده بودم که توو css بشه به یک کلاسی h1 تا h6 داد ، آقای مردانه زاده گفتن تعجب کردم گفتم شاید در Less همچین چیزی باشه ،،،

ظاهرا نیست:128fs318181:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری