tomato

رفع گزینه Optimize the order of styles and scripts فریم ورک zo2

17 پست در این موضوع

سلام

لطفا بگین این مورد را برای افزایش سرعت سایت چطوری داخل فریم ورک zo2 رفع کنم؟! میدونم که فایل css باید قبل از جاوا اسکریپت باشه! اما داخل Index قالب کد فراخوانی css ندیدم! خیلی مهم دوستان سرعت لود سایتم اصلا خوب نیست.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شما باید با فریم ورک zo2 کار کرده باشید. لینکهای زیر راهنمای کار با فریم ورک zo2 هست. دقت کنید یکی از لینک ها به نام [h=5]How To Custom Template’s CSS And Javascript[/h]توضیحات کار با css و js داده شده

[h=5]How To Move A Module Position To A Different Position[/h]11-03-2015

[h=5]Zo2 Template Developing Guide[/h]11-03-2015

[h=5]Understanding Zo2 Structure[/h]11-03-2015

[h=5]Off-Canvas Menu Configuration[/h]11-02-2015

[h=5]How To Set Up Mega Menu[/h]11-02-2015

[h=5]Layout Builder[/h]11-02-2015

[h=5]How To Install Zo2 Template[/h]11-02-2015

[h=5]How To Install ZO2[/h]11-02-2015

[h=5]How To Custom Template’s CSS And Javascript[/h]11-02-2015

[h=5]How To Change The Template Name[/h]11-02-2015

لطفا میشه بیشتر بگین چیکار کنم؟ تمام داکیومنت هارو خوندم ولی متوجه نمیشم. دفعه آخرم هست از این فریم ورک استفاده میکنم . کمکم کنید این مشکلو رفع کنم

واقعا این انجمن افتضاح شده. یادمه قبلا اکثر سوالات به جواب میرسید. من نزدیک 1 ماه منتظر موندم اما هیچ نتیجه ای نداشت

آقای طالبی بهتره فکری بحال مدیران اینجا بکنند. قدیمی ها بیشتر فعالیت میکردند!

سلام من اون سوال شمارنمیدونم اما روش های افزایش سرعت استفاده ازgzip مدیریت سایت ومدیریت هاست است که موثره شما استفاده کردید

لینک سایت و آنالیز جی تی رو داخل تاپیک قرار بدید ..

اگر بجای منتظر بودن، یک ماه داکیومنت رو مطالعه میکردید الان یک فریم ورک از پایه نوشته بودید ;)

مولفه ای که مد نظرتون هست هم خیییییلی آش دهن سوزی نیست. مولفه های تاثیر گذار تری هم وجود داره

شما بیشتر فعالیت کنید. ما هم به نوبه ی خودمون فعالیت میکنیم :)

لینک اسکن آقای عاشوری.

http://s6.uplod.ir/i/00720/rtlhocn5au2n.jpg

من به پشتیبانی همین فرم ورک تیکت زدم اما جواب ندادن. شما فریم ورک نوشتین با کلی داکیومنت خوندن؟!

در کل سرعت لود سایت کم هست. تا جای ممکن موارد gtmetrix پیاده سازی کردم اما هنوز چند مورد باقی مونده. مطمئنم اگر این گزینه حل بشه سرعت خیلی زیاد بشه.

هروقت لینک سایت و لینک آنالیز جی تی رو داخل تاپیک قرار دادید بررسی میشه. با یک عکس که نمیشه نظر داد...

سلام

لینک جی تی متریکس گذاشتم اقای عاشوری. فعلا انجمن نیومدین ؟

با سلام

سورسهای آموزشی ای که مهندس طالبی عزیز ارجاع دادند بهترین و مستندترین منابع برای بهینه سازیهای این فریم ورک هستند.

همین سورس رو روی سرور دیگه ای ببرید شاید تمام ماجرا بخاطر سورس قالب و فریم ورکش نباشه!

موفق باشید و سربلند

سلام

آقای مردانه زاده مشکل از خود سورس هست چون دموی فریم ورک نیز همین ایرادو داره

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری