faliramaji

شبیه این سایتها

8 پست در این موضوع

با سلام و احترام

من میخوام بدونم آیا تو جوملا میشه شبیه سایتهای زیر فرم هایی رو ایجاد کرد و بعد پر کردن فرم توسط بازدید کننده کد رهگیری دریافت کنه و بتونه از طریق کد درخواستش رو پیگیری کنه.؟؟؟؟

302 Found

http://137.qom.ir/

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket
با سلام و احترام

من میخوام بدونم آیا تو جوملا میشه شبیه سایتهای زیر فرم هایی رو ایجاد کرد و بعد پر کردن فرم توسط بازدید کننده کد رهگیری دریافت کنه و بتونه از طریق کد درخواستش رو پیگیری کنه.؟؟؟؟

302 Found

http://137.qom.ir/

با ار اس فرم میتونید فرمهایی طراحی کنید که به کاربر کد رهگیری بده و کاربر بتونه پیگیری کنه داخل انجمن آموزش کاملش هست

با تشکر از آقای صابر عزیز

من واقعا مکانیسمی مثل این سایت میخوام اجرا کنم طرف بیاد داخل سایت و مشکلات در سطح شهر رو از طریق همین فرمها پر کنه و بعد برای پیگیری کدی رو که دریافت کرده رو بزنه و ببینه جواب درخواستش چی شده. حالا این سامانه به پنل پیامکی هم وصل بشه و دیگه اینکه شخص دارای پروفایل باشه و وارد پروفایل خودش بشه و کلا چیزی شبیه به سایتهای نامبرده.

با سلام و درود مجدد

با آرس فرم حالا فرم زده شه و کد رهگیری هم بده آیا امکان پاسخگویی و جواب دهی به کاربران هم وجود داره؟؟؟؟ یعنی عین اون سامانه ها که ذکر شد

یعنی مکانیسمی مثل سایتهای امبرده میخوام

ممنون

سلام

بله کد رهگیری رو میدونم بقیه موارد مد نظرم هست که تو سایتهای ذکر شده به کار رفته و اینکه ایا با ار اس فرم میشه پرسش و پاسخ رو ادامه داد؟ یعنی امکان پاسخگویی وجود داره؟؟؟

خیر . برای پرسش و پاسخ باید از کامپوننت های تیکت استفاده کنید . آر اس تیکت . اکیبا تیکت و ...

اینکه آر اس تیکت به خود فرم ساز متصل بشه رو اطلاعی ندارم

بسیار عالی

پس این الان یه جورایی نقص آر اس فرم هستش 4که نمیشه پرسش و پاسخ رو ادامه داد

بله آر اس تیکت این خاثیت رو داره فقط اینکه اون سادگی که تو سایتهای نامبرده رو گفتم نداره و کمی پیچیده هست.

اگه ارتباطی هم بین ار اس فرم و ار اس تیکت میشد برقرار کرد هم عالی میشد.

حالا با این اوصاف اون سادگی و توانمندی که تو سایتهای نامبرده گفتم رو کدوم کامپوننت جوملایی داره

بسیار ممنون آقای آ(ع)شوری از پاسختون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری