maani00

آپلود نشدن بسته جوملائیم در سی پنل

9 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام دلایل مختلفی میتونه داشته باشه.قطع شدن لحظه ای ارتباطی اینترنتی شما؛ محدودیت آپلود فایل در کانفیگ php سرور و...

استانداردترین حالت آپلود ؛ استفاده از نرم افزارهای اف تی پی و یا از طریق فایل منیجر خودِ هاست .نه فایل منیجر جوملا!

موفق باشید و سربلند

چه پیشنهادی میکنید برای رفع مشکل؟ باید دقیقا چکار و چه را ه هایی رو تست کنم؟

شما از فایل منیجری به جز پیش فرض هاست استفاده کنید نتیجه رو اعلام کنید . مثلا filezilla

من از سه نرم افزار filezilla ، smartftp، cuteftp استفاده کردم و دقیقا آی پی ، یوزر و پسوورد و پورت هاست رو وارد کردم ولی نمیدونم به چه علت خطای عدم برقراری ارتباط میده!

واقعا درمانده شدم

البته ناگفته نماند از طریق فایل منیجر هاستم، یه فایل زیپ در حد چند کیلوبایت رو آپلود کردم و بدون مشکل بود اما نمیدونم چرا فایل نصبی جوملام که 8مگه رو این خطارو میده، من هاست با 20 گیگ فضا و 200 گیگ ترافیک ماهیانه گرفتم آخرش اینجوری شد

به احتمال زیاد اطلاعات اشتباه وارد کرده کردید درصورتی که مجدا متصل نشدید به پشتیبانی هاستینگ تیکت بزنید

سلام، هر وقت میخوام بسته جوملائیم رو که با فرمت زیپ هست توی فایل منیجر هاستم آپلود کنم، تا آخر آپلود میشه و در آخر با این خطا مواجه میشه؟ آخه چرا؟

http://s3.picofile.com/file/8224435576/Unt554itled.jpg

سلام

به نظرم بهتر است این موضوع را با پشتیبان هاست مطرح و حل کنید

احتمالا تنظیمات سرور و php.ini مناسب نیست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری