babi

فعال کردن پرداخت آنلاین

5 پست در این موضوع

سلام

اول اینکه نمیدونم جای درستی از انجمن دارم سوالمو می پرسم یا نه. اگه اشتباهه از همه عذر میخام

سوال من اینه

من یه فروشگاه اینترنتی با جوملا 2.5 و ویرچومارت 2.6.6 راه انداختم. همه چیز خوب بود. بعد سراغ درگاه رفتم و بعد از کشمکش های فراوان از بانک ملی درگاه گرفتم. اطلاعاتش رو هم بهم داد. من افزونه و پلاگین مناسب رو از سایت جومینا دانلود کردم. داخل پلاگین (کامپوننت) هم اون اطلاعاتی که بانک داده بود را تنظیم کردم . اما مشکلی من اینجاست. نمیدونم وقتی خرید به پایان میرسه چطوری بعد از دکمه ثبت نهایی کلید یا دکمه پرداخت نمایش داده بشه و بعد از زدن دکمه پرداخت ، منو به سمت درگاه بانک ملی هدایت کنه .

شرایط خرید من هم اینجوریه که کاربر باید عضو بشه ، بعد یه محصول انتخاب کنه ، بعد از داخل سبد خرید مراحل خرید رو طی کنه تا به مرحله نهایی برسه. ضمنا وقتی داخل فروشگاه سازم میخام تنظیم کنم ، نمیدونم روش پرداخت رو چطوری تظیم کنم. یه عالمه گزینه داره ولی گزینه ای به نام بانک ملی نمی بینم.

تورو خدا یکی منو راهنمایی کنه .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

اگه پلاگین شما سالم باشه وارد از منوی ویرچومارت وارد منوی فروشگاه و سپس منوی روش های پرداخت میشید .

گزینه "جدید" رو بزنید .

گزینه ها رو اینجوری تکمیل کنید :

نام و نام خانوادگی پرداخت کننده : مثلا بانک ملی

نام مستعار sef : مثلا melli

منتشر شده : بلی

روش پرداخت : از لیست پلاگین بانک ملی رو باید ببینید و انتخاب کنید

-----------------------

کلید ذخیره رو بزنید و بعد با تب پیکر بندی برید و در قسمت پارامترهای بانکی کدی که درگاه در اختیارتون گذاشته رو وارد کنید

موفق باشید

بی نهایت از پاسختون ممنون. ولی بانک ملی هیچ گزینه ای نداره. یعنی دقیقا می نویسه بانک ملی؟

گزینه هایی مثل:

Klama

Sofort Banking

Sofart iDeal

Paypal

.

.

.

من ویرچومارت دو سه تا نصب کردم ولی توی هیچ کدوم پلاگین گزینه بانک ملی نیومد متاسفانه.... به نظر شما باید چه کنم ؟ شما چه پیشنهادی میدید ؟

اول که مطمئن بشید پلاگین از توی مدیریت پلاگین ها فعال باشه بعدشم اگه نشونش نمیده احتمال زیاد مشکل از پلاگین شماست . اکثر پلاگین های بانکی که توی نت بصورت رایگان ارائه شدن مشکل داره و نیاز به تصحیح داره . با پشتیبانی سایتی که پلاگین رو تهیه کردید میتونید تماس داشته باشید

مرجع پلاگین های بانکی که انجمن معرفی میکنه پی سی جوملا ست

پلاگین پرداخت آنلاین بانک ملی ویرچومارت

متشکرم . لطف کردید. من از جای دیگه ای پلاگین رو دریافت کردم . اون کارهایی که شما فرمودید رو هم انجام دادم . حالا وارد درگاه بانک ملی میشم و میتونم اطلاعات رو وارد کنم .

اما

اما

حالا بعد از زدن کلید پرداخت بعد از چند لحظه خطای 12 نشون میده . عکس رو ببینید :

[ATTACH]9320[/ATTACH]

اینو چجوری برطرف کنم . اصلا مشکل از کجاست ؟ از پلاگینه یا از طرف بانک؟ اینم توضیح بدم که قیمت اون محصولی که جهت تست خرید کردم 100 ریال و سقف تست که بانک به من اعلام کرده 2000 ريال می باشد .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری