welcome-2-hell

ماژول جستجو برای SobiPro

6 پست در این موضوع

با سلام خدمت اساتید و دوستان عزیز

بنده یک ماژول یا کامپوننت سرچ برای SobiPro نیاز دارم.

یک کامپوننت پیدا کردم به اسم rssearch که یک پلاگین برای پشتیبانی از SobiPro داشت، فعالش کردم اما به هیچ وجه ازش راضی نیستم، اگر اسم یک مجموعه (مثلا دسته رستوران های کبابی) را سرچ کنیم و کلمه کبابی را عیناً بزنیم دسته کبابی را پیدا میکند اما اصلا محتویات اون مجموعه را (مثلا کبابی بهار) را پیدا نمیکند.

خیلی هم با تنظیماتش کلنجار رفتم اما نشد.

آدرس دایرکتوری: کاووش

ممنون میشم یه ماژول جستجوی خوب برای SobiPro به من معرفی کنید.

با تشکر از دوستان

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

کسی از دوستان راه حل مشکل من رو نمیدونه ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

ممنونم دوست من از اینکه وقت گذاشتید برای راهنمایی بنده.

ولی من این کامپوننت رو نصب کردم و اینطور که فهمیدم باید امکان سرچ سوبی پرو را به سرچ هسته جوملا بدهد، ولی با اینکه تمام مطالب سوبی پرو من را ایندکس کرده است ولی باز هم سرچ جوملا محتویات دایرکتوری من را نمیبیند.

آدرس دایرکتوری را در اولین پستم گذاشتم، میتوانید امتحان کنید.

اگر هم خواستید میتوانم اطلاعات مدیریت جوملا را در اختیارتون بزارم

هسته سوبی پرو رایگانه اما اکثر افزونه های کاربردیش بصورت یک کلوپ و بصورت تجاری عرضه شده؛ یکی از مشتریان بنده ؛ کلوپ محصولاتشون رو داره و برای فروش هم ارائه میدهند.در صورت نیاز اعلام کنید تا هماهنگی ها با ایشون انجام بشه.

ارسال درخواست از طریق پیام خصوصی.

موفق و سربلند باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری