maani00

آیا آپلو د عکسها در هاست باعث کاهش سرعت سایت می شود؟

9 پست در این موضوع

با توجه به اینکه سایت من سایتی هست که پر عکسه، قبلا و در سایت قبلی تمامی عکسها رو در پیکوفایل آپلود میکردم؛ اما در سایت جدید قصد دارم این عکسهارو همگی در هاست خودم آپلود کنم.

سوالم اینه این کار باعث کاهش لود سایت نمیشه و کدام بهتره؟

1- عکسهارو در آپلودسنتر قابل اطمینانی مثل پیکوفایل آپلود کنم؟

2- عکسهارو در هاست شخصی آپلود کنم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سوال ساده ای پرسیدم دوستان، لطف میکنید تجربیاتتون رو انتقال بدین

درود

الان این تصاویری که میخواید آپلود کنید کجا قراره در دسترس باشه ؟ یعنی بازدید کننده این تصاویر رو داره باز میکنه آنلاین یا اینکه دانلود میکنه ؟

ببینید عکس روی هاست باشه در صورتی که هاست فضای خالی به اندازه کافی داشته باشه مشکل کندی بهم نمیزنه ولی بستگی داره این تصاویری که روی هاست قرار گرفته کجای سایتتون مورد استفاده است . بیشتر صورت مسئله رو توضیح بدید لطفا

به نکته جالبی اشاره کر اگر نمایش داده میشه باید حجم عکس تا حد ممکن پایین باشه ولی اگه قراره دانلود بشه فرقی به حال شما نداره که از هاست شما دانلود بشه یا از جای دیگه

موفق باشید

درود

الان این تصاویری که میخواید آپلود کنید کجا قراره در دسترس باشه ؟ یعنی بازدید کننده این تصاویر رو داره باز میکنه آنلاین یا اینکه دانلود میکنه ؟

ببینید عکس روی هاست باشه در صورتی که هاست فضای خالی به اندازه کافی داشته باشه مشکل کندی بهم نمیزنه ولی بستگی داره این تصاویری که روی هاست قرار گرفته کجای سایتتون مورد استفاده است . بیشتر صورت مسئله رو توضیح بدید لطفا

سپاس

این تصاویر قراره برای بازدیدکننده نمایش داده بشه و قرار نیست دانلود کنه

من مجموعا بین 350 تا 400 عکس دارم که باید آپلود کنم، که اگر حجم هر عکس رو حداکثر 100 کیلوبایت در نظر بگیریم، مجموعا حداکثر 40 مگابایت میشه

درود

در مرحله اول شما باید تصاویرتون رو اپتیمایز کنید . ابزارهای مختلفی برای این کار وجود داره . یکی از بهترین هاش سایت optimizilla.com هست

در مرحله بعدی شما میتونید از پلاگین های لود استفاده کنید . این پلاگین ها باعث میشه تمامی تصاویر همزمان برای بازدید کننده لود نشه و بر حسب نیاز با اسکرول صفحه تصاویر لود بشه . یکی از معروفترین این افزونه ها lazy load هست که از جوملا جهانی به رایگان میتونید دریافت کنید

Sent from my ASUS_Z002 using Tapatalk

درود

در مرحله اول شما باید تصاویرتون رو اپتیمایز کنید . ابزارهای مختلفی برای این کار وجود داره . یکی از بهترین هاش سایت optimizilla.com هست

در مرحله بعدی شما میتونید از پلاگین های لود استفاده کنید . این پلاگین ها باعث میشه تمامی تصاویر همزمان برای بازدید کننده لود نشه و بر حسب نیاز با اسکرول صفحه تصاویر لود بشه . یکی از معروفترین این افزونه ها lazy load هست که از جوملا جهانی به رایگان میتونید دریافت کنید

سپاس فراوان

جوابهایی فراتر از سوالاتم رو گرفتم و ازین بابت از شما سپاسگذارم

فقط یک سوال مونده که اگه راهنمایی بفرمایید متشکر میشم، اینکه حالا بهتر هست این تصاویر در هاستم آپلود بشه یا در سایتهای اشتراک عکس؟ آیا آپلود در هاست باعث کاهش لود صفحه و سنگین شدن سایت میشه یا آپلود در آپلودسنترهای دیگر و معروف نظیر پیکوفایل؟

من در جایی مطلب زیر رو خوندم، نمیدونم تا چه حد درسته

""بهتر است برای آپلود تصاویر خود، حتی المقدور تصاویر را در سرور خود آپلود نمایید تا اینکه از سایت های اشتراک گذاری عکس استفاده کنید. زیرا در بیشتر مواقع این سایت ها دچار افت سرعت خواهند شد. ضمن اینکه اگر در سرور خود آپلود کنید زمان کمتری برای ارتباط وجود خواهد داشت تا اینکه سایت شما بخواهد با سروری و از سایتی دیگر ارتباط بگیرد."

قطعا پاسخ گویی سرور خودتون بهتر از یه سرور واسطه . اگه مشکل فضا ندارید روی هاست خودتون آپلود کنید . البته این نظر شخصی بندست

قطعا پاسخ گویی سرور خودتون بهتر از یه سرور واسطه . اگه مشکل فضا ندارید روی هاست خودتون آپلود کنید . البته این نظر شخصی بندست

با تشکر از توضیحات بسیار مفیدتون که اولین بار بود میشنیدم

پس عکس رو با optimizilla.com بهینه و سپس در هاست خودم آپلود و در نهایت افزونه lazy load رو نصب میکنم

سپاس فراوان...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری