313

چگونگی تنظیم اسلایدر تصویر

9 پست در این موضوع

سلام علیکم

من وقتی در اسلایدر دو تا تصویر میگذارم پشت سر هم می آید چی کار کنم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

با سلام اینم آدس سایت:heyat313.ir

لطفا راهنمایی کنید:21:

از اسلاید شو های دیگه اشتفاده کنید ، احتمالا مشکل داره . معرفی میکنم ماژول bt slide show رایگان هم هست

من قبلا از این اسلایدر استفاده کردم مشکلی ندارد ولی یک بار تصاویر پاک کردم و دوباره امتحان کردم که اینطوری شد منظورم این است که نمی شود بین تصاویر کدی بگذاریم تا تصاویر در اسلایدر جدا دیده شود مثال:<div

خب همین. الان مشخص نیست چرا اینطوری شده. مگه اینکه افزونه رو پاک کنید. از روی بسته نصبی استخراج کنید و فایل سالم نصب کنید ببینید حل میشه ? اسلایدر خاصی که نیست. این همه ماژول.

آخه این اسلایدر عکس رو همون اندازه ای که است نشان می دهد در یک قاب جا نمی دهد یعنی می خواهم تمام تصویر معلوم باشد نه اینکه سایز تصویر مثال:100در100 هست ولی سایز قاب اسلایدر 80در80 بعد اینجور اطراف تصویر پیدا نمی شود

کسی نیست جواب ما رو بده من یک اسلایدر می خواهم که هر اندازی به تصویر دادم همان اندازه نشان داده شود نه اینکه یک قاب مثلا 80در80 داشته باشه می خواهم تمام تصویرم معلوم شود:jan::65d6a5d6s:

کسی نیست اسلایدری که من می خواهم سراغ داشته باشه:hoy:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری