hoshang

مشکل در نمایش سایت

10 پست در این موضوع

سلام و خسته نباشید خدمت اساتید

جوملا3.4.8 رو بروی هاست نصب کردم نصب با موفقیت انجام شد حتی وارد اذمینیستراتور هم میتونم بشم اما موقع نمایش سایت ارور زیر رو میده و سایت رو نمیاره

Error displaying the error page: ظ‚ط§ظ„ط¨ "protostar"ط±ط§ ظ†ظ…غŒ طھظˆط§ظ†ط¯ ظ¾غŒط¯ط§ ع©ظ†ط¯.: ظ‚ط§ظ„ط¨ "protostar"ط±ط§ ظ†ظ…غŒ طھظˆط§ظ†ط¯ ظ¾غŒط¯ط§ ع©ظ†ط¯.

giftgiftgiftgiftgiftgiftgift

مشکل کجاست؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

الان نگاه کردم دیتابیس رو بدرستی وارد کردم اما حجم دیتابیس در هاست 0 است :14::14::14::oom::oom::oom:

بسته نصبی دیگه ای رو تست کنید تا از سالم بودن بسته ای که نصب کردید مطمئن بشید.

عرض خسته نباشید خدمت استاد اشوری تست کردم با بسته ی نصبی دیگه مشکل حل شد

اما دو مشکل دیگه دارم

1 . سرور اپاچی در زم÷ راه اندازی نمیشه چون میخواستم جوملا 3.4 نصب کنم زمب ورزن جدید نصب کردم

2. با tp=1 موقعیت های قالب نشان داده نمیشه در صورتی که اون گزینه نمایش تو تنظیمات فعاله

خطای زمپ رو قرار بدید. راه حل های مشکلات زمپ در انجمن هست..جستجو کنید .

حالت developer قالب رو فعال کنید اگه داره.

با اعداد 2 و 3 هم تست کنید.

باز من قالب هایی رو دیدم که ندارند راهنمای موقعیت. در سایت سازنده ببینید شاید منتطر کرده باشه

سلام. جوملا 3 نصب کردم. سایت بالا میومد اما الان نمیاد. اخطار خاصی می ده. می شه لطف کنید راهنمایی کنید. اینم لینک سایت 301 Moved Permanently

داره ریدایرکت میشه. میره توی لوپ. چکار کردید دقیقا اینطور شد ? فایل htaccess رو حذف کنید ببینید حل میشه ?

سلام. ضمن تشکر. من قالب رو نصب کردم شروع کردم به تغییر نام منوها و افزودن مطالب. سایت هم بالا میومد. ناگهان این طور شد. کار تنظیمی خاصی روش انجام ندادم. الان هم فایل htaccess را حذف کردم باز همین طوره

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری