baharloo75

کد های اضافه در قالب

6 پست در این موضوع

سلام دوستان!

من در سایتم یک سری کد های اضافه وجود دارد !

که زیر سایت هم اسکرول افتاده !

هر چی گشتم نتونستم این کد ها رو پیدا کنم !

اینم سایتم : www.persian-dwp.ir

ممنون میشوم راهنمایی کنم !

باتشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز شما داری از نسخه نال شده استفاده می کنی واسه همین این کد ها رو طرف اضافه کرده ، باید قالب رو پیوست کنید که غیر مجاز هست پس بهتره این دو روش رو امتحان کنی

روش اول ( حذف کد به صورت کامل ) : نرم افزار dream weaver رو باز کنید و کلید crtl + f رو بزنید بعد حالت جستجو (find in ) رو روی folder تنظیم کنید و مسیر قالب رو بهش بدین بعد آدرس لینک سایت نال کننده رو که باعث اسکرول خوردن قالبتون میشه رو بهش بدین تا براتون فایل مورد نظر رو پیدا کنه ، بعد اینکه پیدا کرد کد رو حذف کنید /

روش دوم که سریع تر هست : استفاده از مقدار display:none هست ، فایل template.css قالبتون رو باز کنید و به سطر 84 برین و کد زیر رو

#zt-tp {position: absolute; top: 0px; left: -5000px;}

با این کد جایگزین کنید :

#zt-tp {display:none}

و به شدت بهتون توصیه می کنم از قالب هایی که سایت های روسی و عربی نال کردن استفاده نکنید چون هکراشون با ایرانی ها پدر کشتگی دارن و به راحتی با شل هایی که تو قالب ها گزاشتن سایتتون رو هک می کنن ، از ما گفتن بود !

دوست عزیز شما داری از نسخه نال شده استفاده می کنی واسه همین این کد ها رو طرف اضافه کرده ، باید قالب رو پیوست کنید که غیر مجاز هست پس بهتره این دو روش رو امتحان کنی

روش اول ( حذف کد به صورت کامل ) : نرم افزار dream weaver رو باز کنید و کلید crtl + f رو بزنید بعد حالت جستجو (find in ) رو روی folder تنظیم کنید و مسیر قالب رو بهش بدین بعد آدرس لینک سایت نال کننده رو که باعث اسکرول خوردن قالبتون میشه رو بهش بدین تا براتون فایل مورد نظر رو پیدا کنه ، بعد اینکه پیدا کرد کد رو حذف کنید /

روش دوم که سریع تر هست : استفاده از مقدار display:none هست ، فایل template.css قالبتون رو باز کنید و به سطر 84 برین و کد زیر رو

#zt-tp {position: absolute; top: 0px; left: -5000px;}

با این کد جایگزین کنید :

#zt-tp {display:none}

و به شدت بهتون توصیه می کنم از قالب هایی که سایت های روسی و عربی نال کردن استفاده نکنید چون هکراشون با ایرانی ها پدر کشتگی دارن و به راحتی با شل هایی که تو قالب ها گزاشتن سایتتون رو هک می کنن ، از ما گفتن بود !

امین جان شما فقط موقعیت را جابجا کردید. لینک سرجاش میمونه . شما باید بفهمی این اقا چی رو کد کرده . شاید این یک لینک خطرناک باشه .

یکی از دوستان زحمت کشیدند اموزشی جهت رفع لینک های روسی دادند بیرون . البته این فقط مربوط میشه به لینک های روسی و عربی و ... و دلیل نمیشه که اگر لینک را پاک کنی دیگر باگی موجود نیست .

بسته باید کاملا بررسی بشه .

برای حذف لینک های روسی به تایپک زیر مراجعه نمایید. البته کاری که امین هم انجام داد را انجام بدید . تا موقعیت به حالت عادی باز گردد.

http://joomlaforum.ir/showthread.php/2403-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AE%D8%B1%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%AF%D8%A7-%D9%88-%D8%AD%D8%B0%D9%81-%D8%B4%D8%AF%D9%86%D8%AF-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%AD%D8%B0%D9%81-%D9%84%DB%8C%DA%A9%D9%86%D9%87%D8%A7%DB%8C-quot-%D8%B1%D9%85%D8%B2%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B4%D8%AF%D9%87-quot-%D9%88-%D8%A8%D9%87-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C

موفق پایدار

امین جان شما فقط موقعیت را جابجا کردید. لینک سرجاش میمونه . شما باید بفهمی این اقا چی رو کد کرده . شاید این یک لینک خطرناک باشه .

یکی از دوستان زحمت کشیدند اموزشی جهت رفع لینک های روسی دادند بیرون . البته این فقط مربوط میشه به لینک های روسی و عربی و ... و دلیل نمیشه که اگر لینک را پاک کنی دیگر باگی موجود نیست .

بسته باید کاملا بررسی بشه .

برای حذف لینک های روسی به تایپک زیر مراجعه نمایید. البته کاری که امین هم انجام داد را انجام بدید . تا موقعیت به حالت عادی باز گردد.

http://joomlaforum.ir/showthread.php/2403-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AE%D8%B1%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%AF%D8%A7-%D9%88-%D8%AD%D8%B0%D9%81-%D8%B4%D8%AF%D9%86%D8%AF-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%AD%D8%B0%D9%81-%D9%84%DB%8C%DA%A9%D9%86%D9%87%D8%A7%DB%8C-quot-%D8%B1%D9%85%D8%B2%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B4%D8%AF%D9%87-quot-%D9%88-%D8%A8%D9%87-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C

موفق پایدار

آقاقی دلجو من دو روش به دوستمون معرفی کردم که اولی مربوط به حذف کامل هست و دومی مربوط به غیب کردنش هست :128fs318181:

آقاقی دلجو من دو روش به دوستمون معرفی کردم که اولی مربوط به حذف کامل هست و دومی مربوط به غیب کردنش هست :128fs318181:

راست میگی امین جان

چرا من چند روز دقتم کم شده . چند وقته احساس میکنم چشمام ضعیف شده .

به هر حال درسته روش اول شما را ندیده بودم . اشتباه از من بود

پوزش پوزش میطلبم

موفق پایدار

ارسال شده در (ویرایش شده)

راست میگی امین جان

چرا من چند روز دقتم کم شده . چند وقته احساس میکنم چشمام ضعیف شده .

به هر حال درسته روش اول شما را ندیده بودم . اشتباه از من بود

پوزش پوزش میطلبم

موفق پایدار

نه داداش ِ من چرا پوزش ، ببخشید که من جواب شما رو دادم ، امیدوارم ناراحت نشده باشی محمد جان فقط جهت اطلاع رسانی بود :28:

ویرایش شده در توسط amin.poorsaeed

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری