me64

راهنمايي در خريد بسته نصبي

7 پست در این موضوع

سلام

ميخوام يكي از بسته هاي زير رو از سايت جوملا | جوملا فارسی | قالب جوملا فارسی | سایت جوملا بخرم

به نظرتون بسته هاي نصبيش مشكل نداره؟ معتير هست اين سايت؟

1-SJ worldnews - قالب خبری و مجله جوملا 3 - قالب جوملا

2- P30T WorldNews

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام

ميخوام يكي از بسته هاي زير رو از سايت جوملا | جوملا فارسی | قالب جوملا فارسی | سایت جوملا بخرم

به نظرتون بسته هاي نصبيش مشكل نداره؟ معتير هست اين سايت؟

1-SJ worldnews - قالب خبری و مجله جوملا 3 - قالب جوملا

2- P30T WorldNews

سایت p30template.com فوق العاده هست واقعا کارش درسته هم فارسی سازی و کارای دیگش.

فقط قالب ها لایسنس داره برا دومین ها حواست باشه

سایت p30template.com فوق العاده هست واقعا کارش درسته هم فارسی سازی و کارای دیگش.

فقط قالب ها لایسنس داره برا دومین ها حواست باشه

باید به چه چیزی حواسم باشه؟

از کجا تهیه کنم که خیالم راحت باشه؟

سایتی که gamentech معرفی کردن چطوره؟

باید به چه چیزی حواسم باشه؟

از کجا تهیه کنم که خیالم راحت باشه؟

سایتی که gamentech معرفی کردن چطوره؟

مختارید در خرید اما نظر شخصی من دانلود از سایت ها مطمن هست که قالب اصلی و غیر نال شده میدن...نمیخوام تبلیغات کنم اما من هر چند تا از سایت p30template.com خریدم موردی نداشتن

این سایت قالب هایی که میده رو میتونی فقط تو یک دومین استفاده کنی.و برای دومین دیگه باید دوباره لایسنس بگیری.

پی سی تمپلیت قالب متنوع داره ولی اگر از سایت دیگری هم میخواهید خریداری کنید مطمن بشید که پنل از شرکت تولید کننده ان قالب را داشته باشه

مختارید در خرید اما نظر شخصی من دانلود از سایت ها مطمن هست که قالب اصلی و غیر نال شده میدن...نمیخوام تبلیغات کنم اما من هر چند تا از سایت p30template.com خریدم موردی نداشتن

این سایت قالب هایی که میده رو میتونی فقط تو یک دومین استفاده کنی.و برای دومین دیگه باید دوباره لایسنس بگیری.

پی سی تمپلت مدت هاست دیگه بصورت نامحدود قالب رو ارائه میده و محدود به یک دامنه نیست

پی سی تمپلیت قالب متنوع داره ولی اگر از سایت دیگری هم میخواهید خریداری کنید مطمن بشید که پنل از شرکت تولید کننده ان قالب را داشته باشه

اگر توضيح دهيد منظورتان را ممنون ميشم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری