navid2630

مشکل در بروز رسانی از جوملا 2.5 به 3

14 پست در این موضوع

سلام

دوستان سال نو مبارک

سال خوبی پیش رو داشته باشید.

بنده سایت جوملایی دارم که نسخه 2.5 هست و می خواهم به جوملا 3 ارتقاء بدهم.

کارهایی که انجام دادم.

آز آنجایی که مطالب سایت، یوزر ها، منوها خیلی برام مهم است تمام ماژول ها و پلاگین ها و کامپوننت ها را که برای جوملا 2.5 هست را حذف کردم . حتی قالب فعلی را حذف و قالب پیش فرض جوملا قرار دادم.

بعد از بروز رسانی از طریق بروز رسانی خودکار مشکل پیدا کردم و انگار سایت نصفه نیمه آپدیت شده و ارور 1062 به من می دهد.

Duplicate entry '900' for key 'PRIMARY' SQL=INSERT INTO `#__extensions` (`extension_id`, `name`, `type`, `element`, `folder`, `client_id`, `enabled`, `access`, `protected`, `manifest_cache`, `params`, `custom_data`, `system_data`, `checked_out`, `checked_out_time`, `ordering`, `state`) VALUES (900, 'plg_quickicon_eosnotify', 'plugin', 'eosnotify', 'quickicon', 0, 1, 1, 1, '', '{}', '', '', 0, '0000-00-00 00:00:00', 0, 0);

لطفا راهنمایی بفرمایید این مشکل از کجاست و چه راه حلی میشه براش پیده کرد.

با تشکر از توجه شما.

منتظر پاسخ شما اساتید هستم.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

همیشه سعی کن از توی خود محیط جوملا آپدیت نکنی

راه های بهتری توی انجمن پیشنهاد شده .

بنظرم ابتدا بک آپ سایتت رو برگردون تا این مشکلت حل بشه و سپس برای آپدیت خود جوملا بصورت دستی اقدام کن و فایل های یک جوملا خام ورژن دلخواه رو روی ورژن قبلی کپی کن و سپس جداول دیتابیس رو در خود جوملا فیکس کن

همیشه سعی کن از توی خود محیط جوملا آپدیت نکنی

راه های بهتری توی انجمن پیشنهاد شده .

بنظرم ابتدا بک آپ سایتت رو برگردون تا این مشکلت حل بشه و سپس برای آپدیت خود جوملا بصورت دستی اقدام کن و فایل های یک جوملا خام ورژن دلخواه رو روی ورژن قبلی کپی کن و سپس جداول دیتابیس رو در خود جوملا فیکس کن

ممنونم از پاسخ شما

منظورتون از فیکس کردن دیتابیس در خود جوملا چی هست.

لطفا اگر آموزشی دارد بفرمایید و یا راهنمایی کنید.

با تشکر از لطف شما.

ممنونم از پاسخ شما

منظورتون از فیکس کردن دیتابیس در خود جوملا چی هست.

لطفا اگر آموزشی دارد بفرمایید و یا راهنمایی کنید.

با تشکر از لطف شما.

سلام مجدد

راهی را که گفته بودید امتحان کردم و از طریق جایگزین کردن نسخه مورد نظر بروز رسانی کردم. اما مشکل هنوز پابرجاست و صفحه مدیریت نسخه 2.5 را نشان می دهد.

لطفا راهنمایی کنید.

با تشکر

شما ابتدا بک آپ سایت رو برگردون تا سایت درست بشه مانند قبل و بعد من عرض میکنم چ کار کنید

موفق باشید

شما ابتدا بک آپ سایت رو برگردون تا سایت درست بشه مانند قبل و بعد من عرض میکنم چ کار کنید

موفق باشید

سلام مجدد

من بکاپ سایت را برگردوندم.

الان سایت مثل روز اولشه شما لطفا بفرمایید چه کنم...

خب یک جوملای خام ورژن جدید رو از سایت جوملای جهانی دانلود و در روت هاست خود اکسترکت کن به نحوی که فایل های جدید جایگزین فایل های قبل بشن .

در خود جوملا دیتابیس خودت رو فیکس کن

خب یک جوملای خام ورژن جدید رو از سایت جوملای جهانی دانلود و در روت هاست خود اکسترکت کن به نحوی که فایل های جدید جایگزین فایل های قبل بشن .

در خود جوملا دیتابیس خودت رو فیکس کن

سلام مجدد

امر شما انجام شد.

آخرین نسخه را در روت هاست اکسترکت کردم و جایگزین تمام فایل های قبلی شد.

الان نه مدیریت بالا می یاد و نه سایت

لطفا در مورد فیکس کردن دیتابیس بیشتر توضیح بدید.

الان دسترسی به ادمین ندارم چیکار کنم.

ممنونم از زمانی که برای من میزارید.

با تشکر

سلام

عذر خواهی میکنم دیر جواب دادم امروز کلا نت نداشتم

اگر نه مدیریت رو و نه قسمت کاربری دسترسی ندارید به فایل configuration سر بزنید و تنظیمات یوزر و دیتابیس رو چک کنید .

اگر پوشه installation هم در روت وجود داره یا حذف و یا Rename کنید.

روال آپدیت 2.5 به 3 در سایت رسمی جوملا کامل توضیح داده شده. سرچ کنید migrate joomla 2.5 to 3

و مرحله به مرحله انجام بدید.

در آخر باید تاکید کنم که همیشه ممکنه آپدیت مقدور نباشه. اونجاست که شما یک جوملا 3 خام جدا با قالب دلخواه نصب میکنید و مطالب رو مثلا با افزونه ای مثل j2xml منتقل میکنید. آموزش این کار رو قبلا کامل منتشر کردم. سرچ کنید.

و اینکه بعد از انتقال بالتبع شما مشکل سئو پیدا خواهید کرد که باید با دقت جلو برید تا رنک نیوفته .

پ ن : آپدیت از 2.5 به 3 به راحتی زدن 2 تا دکمه نیست. پس از همین ابتدا خودتون رو برای یک روال آماده کنید. موفق باشید

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

روال آپدیت 2.5 به 3 در سایت رسمی جوملا کامل توضیح داده شده. سرچ کنید migrate joomla 2.5 to 3

و مرحله به مرحله انجام بدید.

در آخر باید تاکید کنم که همیشه ممکنه آپدیت مقدور نباشه. اونجاست که شما یک جوملا 3 خام جدا با قالب دلخواه نصب میکنید و مطالب رو مثلا با افزونه ای مثل j2store منتقل میکنید. آموزش این کار رو قبلا کامل منتشر کردم. سرچ کنید.

و اینکه بعد از انتقال بالتبع شما مشکل سئو پیدا خواهید کرد که باید با دقت جلو برید تا رنک نیوفته .

پ ن : آپدیت از 2.5 به 3 به راحتی زدن 2 تا دکمه نیست. پس از همین ابتدا خودتون رو برای یک روال آماده کنید. موفق باشید

باسلام

من یه قالب کوییک استارت(جوملا3.5) نصب کردم تو یکی از پوشه های هاستم. طبق گفته های شما الان باید با افزونه j2store مطالب، یوزرها، اکستنشنهای سایت قدیمی(جوملا2.5) رو منتقل کنم به سایت جدید؟

آموزشی که قبلا گذاشتین رو میشه لینکشو بذارین..

بعد از انتقال برای اینکه مشکل سعو پیدا نکنم و رنک سایت از دست نره چیکار باید بکنم؟

با تشکر

من به اشتباه ، نام جی 2 استور که یک افزونه مدیریت فروشگاه هست رو گفتم که اصلاح کردم. شما با برنامه j2xml میتونید انتقال محتوی رو انجام بدید.

تاپیک آموزش و دانلود افزونه

آموزش انتقال مطالب جوملا 1.5 و 2.5 به جوملا 3

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری