vahida368

عدم نمایش مطالب در زیرمنو

3 پست در این موضوع

سلام و خسته نباشید

من دو مطلب در سایتم نوشتم ولی در زیرمنو نمایش داده نمیشه!

1- اسلحه ژ 3 در زیرمجموعه " تجهیزات انفرادی " مجموعه مادر " نیروی زمینی "

2- تانک سی 1 آریت در زیرمجموعه " توپ و تانک " مجموعه مادر " نیروی زمینی "

وقتی روی منو مادر " نیروی زمینی " کلیک میکنم مطالب زیرمجموعه ها لیست شده و درست هست ( البته در این قسمت ی مشکل دیگه هست اونم اینه که ماژول هایی که در موقعیت چپ مطالب باید باشند در محل مربوطه نیستند و رفتند زیر زیرمجموعه ها، اگر امکان داره اینم بگید چ کار کنم ک درست بشه )

ولی وقتی از روی منوی مادر " نیروی زمینی " به قسمت " توپ و تانک " یا " تجهیزات انفرادی " میرم مطالب نمایش داده نمیشه

تنظیم زیر مجموعه " توپ و تانک " و " تجهیزات انفرادی " را بر روی " مدیریت محتوی کی2 » آخرین مطالب از (یک یا چند) کاربر یا مجموعه » آخرین مطالب از (یک یا چند) کاربر یا مجموعه " گذاشتم و از قسمت تنظمیات مجموعه قسمت مربوطه را انتخاب کردم

فکر کنم این مشکل برای تمامی زیر منو ها وجود داشته باشه

اگر امکانش هست به یکی از اساتید دسترسی بدم یک زیرمنو را تنظیم کنه بقیه زیرمنو ها را از روی اون کپی میکنم تا درست بشه

مرسی

جنگ افزار - بزرگترین و بهترین سایت نظامی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

دوست گرامی توی تنظیمات منو (ماژول منو یا توی تنظیمات منو در قالبتون) ،سطح زیرمنوها روی چه عددیه؟ چون کلا فقط یه سطح زیرمنو نمایش داده میشه. عدد رو بذارید روی 3 یا 4

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری