mjhassanli

مشکل باز نشدن قسمت های مختلف ادمین جوملا 3 بعد از لاگین به BackEND

4 پست در این موضوع

با سلام

من یه مشکل بزرگ دارم که الان یک هفته هست راه حلش رو پیدا نمیکنم.

سایتم جوملا 3.3.6 هست که درست بالا میاد و محیط ظاهر بیرونیش frontEND به درستی کار میکنه ولی محیط ادمین BackEND سایت خرابه.

مشکل اصلی اینه که

به کاربر ارشد سایت که وارد میشم اکیه و وارد صفحه اول ادمین سایت میشه.

ولی از اینجا به بعد هر لینکی رو کلیک میکنم هیچوقت باز نمیکنه و توی یه چرخه یا loop میفته که بروزر نمیتونه هیچی رو باز کنه.

با همه بروزرها تست کردم.

سرور رو عوض کردیم و مقدار memory limit و post_max_size رو هم افزایش دادم که تقاوتش این بود که قبل از تغییر سرور ارور 500 نمایش داده میشد و باز نمیکرد. حالا که قضیه رو به پشتیبانی هاست گفتم و سرور رو ارتقا داد که ورژن php هم بالاتر رفت اون ارور 500 دیگه نمیاد ولی هیچی باز نمیشه ، حتی اگه 1 ساعت صبر کنم هم هنوز توی loading صفحات ادمین سایت میمونه!

الان از هییچ کدوم از قسمت های ادمین نمیتونم استفاده کنم.

لطفا هر فکری به ذهنتون میرسه بگید راهنماییم کنید مشکل حل شه.

تشکر از همه

server details:

post_max_size 100M !!

memory_limit 254M !!

PHP VERSION 5.5.33

joomla version 3.3.6

server os DirectAdmin

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket
جوملای خودتونو چرا بروزرسانی نمیکنید؟

الان فقط صفحه اول مدیریت جوملا یاز میشه. بقیه صفحات توی لوپ باز شدن میمونه و باز نمیشه.

چجوری میتونم با این وضع آپدیت کنم..

فایل htaccess رو از مسیر اصلی و مسیر administrator پاک کنید یا تغییر نام بدید تست کنید. این فایل مخفی هست

Sent from my HTC One max using Tapatalk

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری