peyman.pma

پیشنهاد برای زبان سایت --- لطفا نظر بدید

6 پست در این موضوع

سلام

من یک سایت دارم که قالبش کلا انگلیسی بود و بر روی K2 ساخته شده بوووووود

اون موقع چون از قالبش خوشم میومد خودم فارسی زدم روش خیلی از افزونه هاش رو دستکاری کردم و از سیستم محتوای خود جوملا استفاده کردم ولی الان نیازمند این شدم که یک نسخه انگلیسی از سایت هم بزنم ولی چون اون موقع هم ماژول هاشو هم K2 رو زدم پاک کردم الان یکم با انگلیسی سازگار نیست فک کنم یعنی به قشنگی اولش نیست

دوتا راه تو فکرمه :

1- همین قالب و سایت رو زبان انگلیسی هم بهش اضافه کنم با همین شکل با ویرچومارت تبدیل به فروشگاهش کنم

2- بیام یه فولدر در هاست ایجاد کنم و قالب اصلی انگلیسی رو بریزم داخلش و روی K2 store کار کنم

برای این 1 و 2 نظر بدید مرسی

در راه حل دوم برای سئو مشکل ایجاد نشه ؟ یعنی چطور بگم دوتا سایت تودرتو :yeah: ؟

یکی هم ویرچومارت بهتره یا k2 چون قالب روی k2 هست خیلی زیبا طراحی شده بود یه نظری بدین پیشنهاد دیگه ای داشتین هم بگین مرسی از همگی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

یه سوال فقط اگر من توی یکی از فولدرهام یه جوملای دیگه که قالبش با زبان انگلیسی مچ هست نصب کنم بعد زبون انگلیسی سایتم رو روی این آدرس دایرکت کنم برای گوگل مشکل ساز میشه؟

اصن همچین کاری درسته؟ ایرادش چی میتونه باشه؟

Sent from my C6903 using Tapatalk

مشخصه که مورد اول بهتر هست.

گوگل سایت های داخل پوشه رو به عنوان یک سایت مجزا میبینه ولی دلیلی برای این کار نیست

بین کا2 و ویرچو زمین تا آسمون فرقه. باید ببینید نیاز شما از یک فروشگاه چیه. کا2 استور نسخه حرفه ای ،امکانات خوب و کاملی داره.

مشخصه که مورد اول بهتر هست.

گوگل سایت های داخل پوشه رو به عنوان یک سایت مجزا میبینه ولی دلیلی برای این کار نیست

بین کا2 و ویرچو زمین تا آسمون فرقه. باید ببینید نیاز شما از یک فروشگاه چیه. کا2 استور نسخه حرفه ای ،امکانات خوب و کاملی داره.

بابات نظرتون ممنون اگه میشه منو در این زمینه هم راهنماییم کنید چون میخوام یه بار تصمیم بگیرم و بدم براش افزونه بنویسن هزینم هدر نره

ببینید من اون قالب رو خودم که خودش انگلیسی و ماژول های بسیار زیبایی هم داشت برای k2 من اونو کلا عوضش کردم و تمام مازول ها و سیستم k2 رو ازش پاک کردم الان اگر بخوام زبان انگلیسی اضافه کنم براش به زیبایی و امکانات نسخه اصلیه انگلیسیش نخواهد بود

و از طرفی دیگه مشکل فروشگاه دارم

اگر قرار باشه ویرچومارت کار کنم که اینطوری نیاز به ماژول ها و زیبایی اون قالب ندارم چون بدردم نمیخوره ولی اگر قرار باشه k2 store استفاده کنم بهتره همون قالب زیبا رو داشته باشم

سایت برای فروش فایل هست . امکاناتی هم که نیاز دارم اینه که فرد راحت تر فایل رو بخره و فایل براش ایمیل بشه و از طرفی دیگه سیستم گزارش دهی خوب و کاملی داشته باشه اطلاع بده با ایمیل فروشها رو یا همچین چیزی ...

الان اول از نظر شما برای این کار کدوم سیستم فروش بهتره چون باید بدم بهش افزونه درگاه بنویسن

دوم اینکه اگر من سایت انگلیسی رو داخل یک فولدر بریزم و آدرس سایت رو وقتی درزبان انگلیسی قرار میدیم به آخرش en اضافه میشه رو دایرکت کنم روی فولدر آدرس جدید اونوقت گوگل مشکل میشه ؟ الان رنک و رتبه گوگل من خیلی خوبه میخوام

از این فرصتم استفاده کنم تا گوگل انگلیسی رو هم بیشتر مد نظرش قرار بده چون اگر گوگل نباشه در واقع تلاش من برای سایت انگلیسی بیهودست برام خیلی مهمه از طرفی هم مشکل ماژول و قالب انگلیسی دارم؟

سوم اینکه آیا میشه همون ماژول ها و کامپپیوننت هارو که من از قالبم حدف کردم از قالب ارجینالش که دارم دوباره برگردونم به سایتم ؟

واقعا به نظرتون نیاز دارم خیلی ممنونم اگر جوابمو بدین

درگاه برای این افزونه ها وجود داره.نیاز به سفارش دادن نیست.

اگر قالب برای کا2 بهینه شده منطقی نیست روی ویرچو وقت بذارید. کا2 استور فروش فایل رو انجام میده

سایت انگلیسی رو هم اشاره کردم. یک سایت دو زبانه بهتر از دو سایت مجزاست. هر چقدر هم سخت باشه. در نهایت کار با سایت راحت تر هست

درگاه برای این افزونه ها وجود داره.نیاز به سفارش دادن نیست.

اگر قالب برای کا2 بهینه شده منطقی نیست روی ویرچو وقت بذارید. کا2 استور فروش فایل رو انجام میده

سایت انگلیسی رو هم اشاره کردم. یک سایت دو زبانه بهتر از دو سایت مجزاست. هر چقدر هم سخت باشه. در نهایت کار با سایت راحت تر هست

ممنون که جوابمو دادید واقعا متشکر

من درگاه سی با پی میخوام که نیست هیج جا باید افزونه نویسی بشه برا همین میگم

پس کا2 خوبه برای من راحتی و سختی کار با سایتش زیاد مهم نیست فقط 2 تا سوال یگه

1 - من میتونم افزونه و ماژول هایی که از قالب اورجینال حدف کردم دوباره به جوملای خودم اضافشون کنم ؟

2 - گوگل برای سایت در سایت بودن ایراد میگیره ؟ یعنی چون دایرکت میکنم و آدرس ها یکی هستن اینا رو سایت جدا تلقی میکنه یا یک سایت که صفحاتش بهش اضافه شده ؟ من میدونم این کار مشکلات خودشو داره حتی کلی فضا روی هاست میگیره برام

ولی ظاهر سایت برام خیلی مهمه مخصوصا برای رقابت با سایتهای خارجی هم صنف فقط تنها ترسی که دارم به خاطر گوگل هست که واقعا نمیدونم میخواد چیکار کنه با این روش خودجوش من ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری