hamidnpc

مشکل عجیب با rs ticket

8 پست در این موضوع

سلام دوستان

من توی سایت ام برای پشتیبانی اش کامپوننت rs ticket استاد دلجو را نصب کردم که دیشب برای بالا بردن امنیت سیستم کامپوننت rs firwall و جی هک گراند و یک پلاگین امنیتی دیگر نصب کردم که متاسفانه بعد از نصب آن ها متوجه شدم کامپوننت لود نمی شود و ارور لود نشدن آیون کیوب از روی سرور و پیغام نصب دوباره آن ها را میدهد

دوستان من حتی همه این کامپوننت های امنیتی و پلاگین را ها را پاک کردم ولی باز کارایی ندارد .چی کارکنم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سوالتون واضح نیست. الان چی لود نمیشه و درست کار نمیکنه؟ rs firewall یا خود سایت؟ یا rs ticket

ارسال شده در (ویرایش شده)

خود کامپوننت rs tiket باز نمیشه و این ارور را میده .من همه کام های امنیتی را پاک هم کردن درست نشد .یعنی وقتی توی منو لینک دادم اجرا نمیشه

ویرایش شده در توسط hamidnpc

کسی چیزی به ذهنش نمی رسه؟ آقای دلجو شما این افزونه را کد کردین . چی کار کنیم؟

:78::78:

خود کامپوننت rs tiket باز نمیشه و این ارور را میده .من همه کام های امنیتی را پاک هم کردن درست نشد .یعنی وقتی توی منو لینک دادم اجرا نمیشه

کدوم ارور رو میده ؟! لطفا پیغام خطا رو ذکر کنید که بتونیم بهتون کمک کنیم

استاد فرمودم که می گوید مشکل از ایون کیوب است

Warning: realpath() [function.realpath]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20090626) is not within the allowed path(s): (/home/hamidhas/public_html/yootemplate.ir:/home/hamidhas/yootemplate.ir/tmp:/home/hamidhas/yootemplate.ir/logs) in /home/hamidhas/public_html/yootemplate.ir/plugins/system/rsticketspro/rsticketspro.php on line 2

Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/hamidhas/public_html/ioncube/ioncube_loader_lin_5.3.so) is not within the allowed path(s): (/home/hamidhas/public_html/yootemplate.ir:/home/hamidhas/yootemplate.ir/tmp:/home/hamidhas/yootemplate.ir/logs) in /home/hamidhas/public_html/yootemplate.ir/plugins/system/rsticketspro/rsticketspro.php on line 2

Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/hamidhas/ioncube/ioncube_loader_lin_5.3.so) is not within the allowed path(s): (/home/hamidhas/public_html/************:/home/hamidhas/************/tmp:/home/hamidhas/***********/logs) in /home/hamidhas/public_html/yootemplate.ir/plugins/system/rsticketspro/rsticketspro.php on line 2

Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/ioncube/ioncube_loader_lin_5.3.so) is not within the allowed path(s): (/home/hamidhas/public_html/********:/home/hamidhas/yootemplate.ir/tmp:/home/hamidhas/******/logs) in /home/hamidhas/public_html/******/plugins/system/rsticketspro/rsticketspro.php on line 2

Site error: the file /home/hamidhas/public_html/yootemplate.ir/plugins/system/rsticketspro/rsticketspro.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_lin_5.3.so to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

احتمال زیاد یه فایل htaccess توسط فایروال جایی ساخته شده که اجازه دسترسی نمیده .. به همین خاطر rs ticket یالا و خطای یونکیوب میده ...

درود بر شما به دلیل تاخیر در جواب عذرخواهی میکنم. چون چند روزی در انجمن نبودم.

لطفا از مدیر سرور سوال بفرمایید که لودر open_basedir روشن هست یا خاموش ؟

و یک راه هم طبق فرمایش مهندس طالبی هست. که ممکنه به خاطر htaccess باشد.

چون خطا مربوط به لودر open_basedir و لودر ioncube هست ابتدا یه تیکت به مدیر سرور خودتون بفرستید . احتمالا زیاد مشکل از طرف اونجا هست.

اگر مشکل از طرف اونها نبود . راه ها ی دیگه را یکی یکی بررسی میکنیم.

موفق پایدار

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری