mo-hammad

ساخت وب سایت آموزشی(کمک)

12 پست در این موضوع

سلام میخوام یه سایت بزنم این امکانات رو داشته باشه :

1- یه بخش داشته باشه که دوستانی که بازدید میکنند و فکر میکنن دانشی دارند بتئنن ویدئو بفرستن اما اینجوری باشه که اول من ویدئو ها شون رو باید ببینم و محتواشون رو چک کنم بعدا نمایش داده بشه

و اینکه این محتوا رو خود کاربر بتونه براش قیمت در نظر بگیره و اینکه اون کاربر معلم در بخش کاربریش یه بخشی به اسم بانک داشته باشه و هر خریدی که انجام میشه هزینش رو تو بانکش بزنه

اما میخوام این هزینه با احتساب یه سری محاسبات ثبت بشه و همون هزینه اصلی نره براش . مثلا اگه قیمت آموزشش 10 هزار تومن هست 4 هزار تومن کسر بشه بره به حساب من 6 تومن بره تو بانک اون

این اولیش

2- بتونم دوره های آموزش آنلاین برگزار کنم - نمیدونم این با نرم افزار خاصی برگزار میشه یا نه تو خود سایت - به طوری که تا تاریخ مشخصی دوستانی که میخوان ثبت نام کنن تو دوره ثتب نام کنن بعد از اون تاریخ

فقط اونا بتونن تو دوره آموزش ویدئویی زنده و لایو شرکت کنن و اجازه داشته باشن سوال بپرسن و همه امکانات دوره های لایو آناین

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

افزونه برای کارهایی که شما میخواید توی جوملا یه مقدار دردسر ساز میشه . یعنی باید مثلا چندین افزونه رو ادغام کنید و بازهم به نتیجه دلخواه نخواهید رسید . باید بصورت اخصاصی براتون نوشته بشه و در خصوص آموزش ویدئویی آنلاین هم بسترش رو حتما قبلا فراهم کنید . روی هاست اشتراکی نمی تونید اینکار رو بکنید و مشکلات زیادی خواهید داشت .

یعنی چجوری بسترش و فراهم کنم ؟

من هسات از آبتین وب میخرم خوب دقیقا متوجه نمیشم چیه منظورتون

بعد این که بخش دوم سوالم یعنی همین آموزش آنلاین رو چجوری عملی کنم فقط حداقل؟

و یه سوال دیگه نرم افزار Adobe Connect Essential Training چطوره ?

مثلابیاییم یه ثبت نام بزاریم و یه هر کسی که پرداخت کرده اجازه دسترسی بدیم

من نمیدونم چجوری میتونم ورود و خروج رو تو این نرم افزار محدود کنم

یعنی فقط اونایی بتونن بیان که ثبت نام کردم و پرداخت کردن

دوست عزیز برای اینکه بتونید یک وب سایت آموزش آنلاین داشته باشید ابتدا باید یک سرور مجازی یا اختصاصی برای خودتون تهیه کنید که برای شروع سرور مجازی بنظرم کفایت میکنه،همنطور که مهندس صدیقی فرمایش کردن ترکیبی میتونید استفاده کنید منتها اختصاصی باشه بهتره

چی میشه اگر من اون پلاگین رو رو هاست عادی رو جوملا نصب کنم ؟ چه اتفاقی میفته ؟

مزیت سرور مجازی چیه ؟

توابع مربوط به پخش ویدیو در هاستهای اشتراکی فعال نیست چون به cpu سرور خیلی فشار میاره و موجب مسدود شدنش میشه،سرور مجازی یا vps یک ماشین مجازی دقیقا مثل یک کامپیوتره که رم،cpu و اینترنت داره و میتونید اون رو کانفیگ کنید برای

مصارف گوناگون مثلا هاست،پخش آنلاین ویدیو و ...

دوست عزیز با توجه به نیازی که شما اعلام کردید خوب دوستان راهنمایی کردند قطعا

1.شما قوییا بدانید برای نیاز تان افزونه اماده وجود ندارد وباید سفارش افزونه بدهید (افزون اختصاصی نوشته بشود که بعدا بتوانید در صورت نیاز هم ارتقا بدهید یعنی پشتیبانی داشته باشید)

2.نیاز به به هاستی دارید که جوابگو سایتان باشد و هاست های اشتراکی برای سایت های با بازدید متوسط متناسب میباشد شما نیازمند حداقل سرور مجازی میباشید.(سایت های شرکت و ازاین قبیل ....)

نکته: برای شروع میتوانید از هاست اشتراکی بهرمند شوید ولی با فزایش بادید قطعا هاست اشتراکی جوابگو سایتان نمیباشد.(محدود بودن منابع سرور در هاست اشتراکی) هاستان مسدود میگردد.

نتیجه : اگر تحقیقات را انجام داده اید و میدانید این سایت برای شما سود دهی دارد پس برای ان باید هزینه کنید

گاه ما فکر میکنیم که با خرید یک قالب و هاست کارمان در نت انجام شده اما غافل از این هستیم که سایت های که موفق شده اند و هستند روی ان کار های تخصصی انجام شده البته از روی تجربه خدمتان عرض میکنم

موفق باشید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری