sado1214

مشکل با پرداخت در جومشاپینگ

5 پست در این موضوع

سلام دوستان

من چندتا مشکل با جوم شاپینگ دارم که خیلی وقتم رو گرفته الان دو هفت هست در حال بررسی هستم ولی به نتیجه نرسیدم

اول اینکه شماره سفار رو در مرحله آخر خرید نشون نمیده بااینکه تو کدها دیدک که دستورش بود.

بعد هم اینکه افزونه پرداخت زرین پال رو از سایت جومینا نصب کردم و تنظیماتش رو انجام دادم اما به درگاه منتقل نمیشه بعد از پایان خرید هم با زرین پال صحبت کردم هم با جومینا هیچ کدوم جواب درستی بهم نمیدند

حالا اومدم یه افزونه آسان پرداخت از سایت جومینا نصب کردم گفتم شاید پلاگین پرداخت زرین پال مشکل داره این شاید درست عمل کنه اما اینم با اینکه تنظیمات رو انجام دادم و مرچنت کد رو هم قرار دادم اما بازم درست عمل نمیکنه.

لطفا راهنمایی کنید. خیلی کارم گیره وقت هم ندارم اصلا

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

آدرس سایت را قرار بدید لطفا تا چک شود و در صورت مصلحت دسترسی داده شود تا بررسی گردد .

1 کاربر پسند دیده است

سلام دوستان

من چندتا مشکل با جوم شاپینگ دارم که خیلی وقتم رو گرفته الان دو هفت هست در حال بررسی هستم ولی به نتیجه نرسیدم

اول اینکه شماره سفار رو در مرحله آخر خرید نشون نمیده بااینکه تو کدها دیدک که دستورش بود.

بعد هم اینکه افزونه پرداخت زرین پال رو از سایت جومینا نصب کردم و تنظیماتش رو انجام دادم اما به درگاه منتقل نمیشه بعد از پایان خرید هم با زرین پال صحبت کردم هم با جومینا هیچ کدوم جواب درستی بهم نمیدند

حالا اومدم یه افزونه آسان پرداخت از سایت جومینا نصب کردم گفتم شاید پلاگین پرداخت زرین پال مشکل داره این شاید درست عمل کنه اما اینم با اینکه تنظیمات رو انجام دادم و مرچنت کد رو هم قرار دادم اما بازم درست عمل نمیکنه.

لطفا راهنمایی کنید. خیلی کارم گیره وقت هم ندارم اصلا

ممنون

آسان پرداخت ارتباطی به سیستم پرداخت جومشاپینگ نداره پرداخت جومشاپینگ جدا هستش پلاگینهای رایگان معمولا این مشکلات رو دارن بهتر پلاگین تجاری تهیه کنید که هم پشتیبانی داشته باشید و هم بدون مشکل پرداخت انجام بدید

آسان پرداخت ارتباطی به سیستم پرداخت جومشاپینگ نداره پرداخت جومشاپینگ جدا هستش پلاگینهای رایگان معمولا این مشکلات رو دارن بهتر پلاگین تجاری تهیه کنید که هم پشتیبانی داشته باشید و هم بدون مشکل پرداخت انجام بدید

بله ولی مشکل عدم نمایش کد سفارش چی؟ اون که به خود جوم شاپینگ مربوط میشه

نمایش کد سفارش هم مربوط به پلاگین پرداختتون هست پلاگین درست کدنویسی شده باشه همه رو نمایش میده

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری