peyman.pma

پیشنهاد seo

4 پست در این موضوع

سلام من سایتم با دامنه. Ir هست میخوام یک سایت جهانی بزنم به همین دلیل میخوام دامنه. Com براش تهیه کنم ولی در سو سایت موندم

من اگر با سیستم وبمستر گوگل ادرس سایت رو به جدید انتقال بدم واقعا مشکلی در گوگل برام پیش نمیاد؟ الان صفحه اول هستم نمیخوام از دستش بدم

Sent from my C6903 using Tapatalk

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

منم دقیقا مشکلم اینه که مطمن بشم افت پیدا میکنه یا نمیکنه

اگر افت پیدا کنه که خوب نیست

به نظرتون .ir خیلی مشکل داره برا خارجیا ؟

.org خوبه ؟ .com سایت نیست ولی .net و .org و .in هست براش کدوم بهتره از نظره اعتماد

باسلام

به نظمر شما اول میبایست به بازار هدفتون نگاه کنید که مشتریاتون و یوزراتون میخواهند چه کسانی باشند؟

اگر ایرانی هستند که خب روی همین آی ار کار کنید( باتوجه به اینکه com. دامنه ی موردنظرتون هم موجود نیست.) ولی اگرتو کارتون خارجی ها خیلی مهم هستند حتما حتما حتما دامنه ی .com رو تو اولویت قرار بدید.

برای انتقال و ریدایرکت ورودیهای ای ار هم خب طبیعیه این کار بطور دائمی (به نظربنده) صحیح نیست و صرفاً برای یک کار موقتی مناسب هست.بهتر هستش شما بیس کارتون و دامنه ای مرجعتون رو انتخاب کنید.و کارها رو با همون و با تمرکز بر اون پیش ببرید.

موفق باشید و سربلند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری