ITA

ارسال نشدن ایمیل فعالسازی به کاربران در ثبت نام جدید

6 پست در این موضوع

با سلام ( تنظیمات کلی> تب سرور > تنظیمات ایمیل)

قبلا تنظیمات ایمیل مدیریت روی php mail بود که ایمیل فعالسازی به کاربران ارسال نمیشد. الان تنظیمات SMTP برای ارسال ایمیل فعال کردم

و ایمیل و رمزی که در هاست ساختم در تنظیماتش ست کردم قبلش سطح دسترسی فایل configuration.php

روی 666 قرار داده بودم و بعد انجام تنظیمات دوباره 444 قرار دادم در بخش مدیریت تست میزنم و ایمیل به خودم (یعنی ایمیل ساخته شده در هاست) ارسال میشه

اما وقتی کاربران ثبت نام میکنند برای اونها ایمیل فعالسازی ارسال نمیشه چیکار کنم لطفا از اول تنظیماتشو راهنمایی بفرمایید. با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

توی منوی مدیریت کاربران گزینه انتخاب ها ببینید ثبت نام کاربر جدید جلوش چی نوشته ؟ توسط خودش هست با مدیر ..

تنظیم روی مدیر بود من خودش گذاشتم و دوباره امتحان کردم ثبت نام انجام میشه وتوی پیامی به کاربر نمایش میده که لینک فعالسازی به ایمیلتون ارسال شد

ولی کلا به کاربر هیچ ایمیلی ارسال نمیشه و حتی Spam رو هم چک کردم باز هم ایمیلی نبود . به شرکت ارائه دهنده هاست هم زنگ زدم پرسیدم اونها گفتن

هیچ محدودیتی برای ارسال ایمیل ها نذاشتن. چیکار کنم؟ ممنون

افزونه هایی مثل cb روی سایتتون نصب نیست ؟ ثبت نام پیش فرض خود جوملاست الان ؟ ایمیل حالت عادی به مدیر ارسال میشه ؟

بله به محض ثبت نام کاربر جدید ایمیل به مدیر سایت ارسال میشه فقط به خود کاربر هیچ ایمیلی ارسال نمیشه .

و فرم عضویت از طریق منو داده شده به این ترتیب آیتم منو > کاربران> فرم عضویت یعنی برای خود جوملاست

پلاگین AcyMailing Tag : CB User information هست اما غیرفعال بوده و هست.

پلاگین AcyMailing Tag : Joomla User Information فعال هست.

خیلی متشکرم درست شد

پلاگین AcyMailing Tag : CB User information که غیرفعال بود من فعال کردم همه ایمیل به کاربر ارسال شد. خیلی لطف کردین انشالله همیشه موفق و سربلند باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری