masoud1373

سوال در مورد فرم ثبت سفارش با RSFOrm

4 پست در این موضوع

سلام

من این فرم رو طراحی کردم :

کتابگذار

من میخام ی فیلد اضافه کنم تعداد

که مبلغ توی تعداد ضرب بشه

هرجا رو گشتم روشی پیدا نکردم

ممنون میشم راهنمایی کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

یک دراپ دان بسازید و مثلا 5 تا گزینه با قیمت های متفاوت ایجاد کنید راحت تره. بخواید محاسبه کنید نیاز به کدی داره که مبلغ رو ببره توی فیلد توتال، برای محاسبه از مدیریت فرم. قسمت calculate میتونید بنویسید فلان فیلد ضرب در فلان . حاصل توی فیلد نهایی .

باز هم میگم راه اول راحت تره برای شما. منوط به اینکه تعداد درخواستی مثلا 1،2،3،4،5 باشه .

سلام

من یک فرم دارم که می خوام اطلاعات رو از داخل دیتابیس جوملا بخونه

اول اینکه چطوری اطلاعات را داخل یک کامبو باکس بریزم تو جوملا

دوم اینکه چروزی می تونم وقتی یک دراپ داون لیست رو انتخاب کردم بر اساس اون مقدار بیاد و یه مقدار دیگه از دیتابیس بخونه و در یک کامبو باکس نمایش بده.

سوم اینکه می خوام دوباره مقادیر داخل فرمها در دیابیس ذخیره بشه.

و چهارمین گزینه اینکه می خوام یک نسخه از فرم هم به ایمیل ارسال بشه.

با تشکر

سلام

من میخام ی فیلد برنامه نویسی اضافه کنم تعداد که مبلغ توی تعداد ضرب بشه هرجا رو گشتم روشی پیدا نکردم

ممنون میشم راهنمایی کنید

ذخیره در پیتابیس و ایمیل که مشکلی نیست* . انجام میده . راهنمایی لازم نداره* کمی تنظیمات رو نگاه کنید .

اما دو مورد اول نیاز به مطالعه داکیومنت و کمی کد نویسی داره. با دوتا پست نمیشه راهنمایی کرد .

در سایت خود آر اس سرچ کنید pre populate توضیحاتی داده شده

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری